Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Den heuvel
Alphen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theaterpand Weesp
Weesp
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
Gryphus
Vierlingsbeek
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
van Beresteyn
Veendam
00:00
Werftheater
Utrecht
20:30
Markant Uden
Uden
Agnietenhof
Tiel
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Willem
Papendrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Beun
Heiloo
20:00
De Reggehof
Goor
De Eendracht
Gemert
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Wilminktheater
Enschede
Theater De Omval
Diemen
Kulturhus
Denekamp
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Hofpoort
Coevorden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
Schaffelaartheater
Barneveld
De Nieuwe Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Wesopa Weesp
Weesp
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Venray
Venray
20:00
De Maaspoort
Venlo
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
00:00
Werftheater
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Boodschap
Rijen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
C.C. Achterolmen
Maaseik
donderdag 28 maart 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Chassé Theater, Breda
Najib Amhali - Waar was ik?
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Speeldoos, Baarn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Nieuwe Kolk, Assen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Claudia de Breij - Nu
Flint, Amersfoort
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Piepschuim - Grote Woorden
Den heuvel, Alphen
Johan Goossens - Vlam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
vrijdag 29 maart 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Oldenhermanns - UNSEXED
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Rayen Panday - Fenomeen
Theaterpand Weesp, Weesp
Fresku - Voordat het te laat is
Munttheater, Weert
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Junushoff Theater, Wageningen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Gryphus, Vierlingsbeek
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman | Try-out
De Maaspoort, Venlo
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Javier Guzman - Guzmán
van Beresteyn, Veendam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Werftheater, Utrecht
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Markant Uden, Uden
De Partizanen - Het leven an sich
Agnietenhof, Tiel
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Kantine Walhalla, Rotterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Zuidplein, Rotterdam
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Greg Shapiro - The Madness Of King Donald
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Willem, Papendrecht
Thijs Kemperink - Bonje
Lindenberg Theater, Nijmegen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Koningshof, Maassluis
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Lochem, Lochem
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Singer Theater, Laren
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Reggehof, Goor
Stefano Keizers - Erg Heel
De Eendracht, Gemert
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater de Koornbeurs, Franeker
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Brigitte Kaandorp - Eh...
Wilminktheater, Enschede
Matroesjka - Brainwash
Theater De Omval, Diemen
Nathalie Baartman - Breek
Kulturhus, Denekamp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Soundos - Niets te Verliezen
Diligentia, Den Haag
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
Ali B - Koorts
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Patrick Laureij
De Molenberg, Delfzijl
Henry van Loon - Onze Henry
Podium Hoge Woerd, De Meern
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Cuijk, Cuijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Hofpoort, Coevorden
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Chassé Theater, Breda
Najib Amhali - Waar was ik?
Kennemer Theater, Beverwijk
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Kattendans, Bergeijk
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Schaffelaartheater, Barneveld
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Nieuwe Kolk, Assen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Posttheater, Arnhem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Orpheus, Apeldoorn
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
12:30
Lunchpauzeverhalen - Ronald Giphart
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Flint, Amersfoort
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theaterhotel Almelo, Almelo
zaterdag 30 maart 2019
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Javier Guzman - Guzmán
Wesopa Weesp, Weesp
Matroesjka - Brainwash
Theater Ludens, Voorburg
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Maaspoort, Venlo
Kiki Schippers - Waar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Werftheater, Utrecht
Kommil Foo - Oogst
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Yentl en de Boer - Magie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Stefano Keizers - Erg Heel
De Boodschap, Rijen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
Thijs Kemperink - Bonje
Dok6, Panningen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kunstgreep, Oostzaan
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Kom, Nieuwegein
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Achterolmen, Maaseik