Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Bouwkunde
Deventer
Rietveld Theater
Delft
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Theater de Beun
Heiloo
Zaantheater
Zaandam
Theater 't Speelhuis
Helmond
ATLAS Theater
Emmen
Munttheater
Weert
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Kleine Willem
Enschede
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
van Beresteyn
Veendam
Koningshof
Maassluis
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Flint
Amersfoort
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Hofman
Utrecht
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Kampanje
Den Helder
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Harmonie
Leeuwarden
De Kattendans
Bergeijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
De Poorterij
Zaltbommel
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
Veluvine
Nunspeet
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Meenthe
Steenwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Concordia
Enschede
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Idea
Soest
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Hoftheater
Raalte
Theater De Leest
Waalwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Wilminktheater
Enschede
Munttheater
Weert
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater De Veste
Delft
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Walhalla
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
dinsdag 09 april 2019
20:15
Najib Amhali
Markant Uden, Uden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Schie, Schiedam
woensdag 10 april 2019
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen - Bijna
Theater Bouwkunde, Deventer
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Rietveld Theater, Delft
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Beun, Heiloo
Oldenhermanns - UNSEXED
Zaantheater, Zaandam
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Speelhuis, Helmond
Richard Groenendijk - Om Alles!
ATLAS Theater, Emmen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Munttheater, Weert
Patrick Laureij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Louise Korthals - Alles is er
De Meenthe, Steenwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Wilminktheater, Enschede
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Odeon, Zwolle
Alex Ploeg Ultimatum
De Kleine Willem, Enschede
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Junushoff Theater, Wageningen
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Karin Bloemen - Souvenirs
van Beresteyn, Veendam
Javier Guzman - Guzmán
Koningshof, Maassluis
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Leest, Waalwijk
De Partizanen - Het leven an sich
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ali B - Koorts
Scheldetheater, Terneuzen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Parkgebouw, Rijssen
20:15
Thomas Acda - Motel
Diligentia, Den Haag
20:15
Najib Amhali - Waar Was Ik?
Markant Uden, Uden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Utrecht Lacht: try-out, comedy night
Hofman, Utrecht
donderdag 11 april 2019
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Speeldoos, Baarn
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Kampanje, Den Helder
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Nathalie Baartman - Breek
De Harmonie, Leeuwarden
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Kattendans, Bergeijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Goudse Schouwburg, Gouda
Yentl en de Boer - Magie
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Poorterij, Zaltbommel
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater Ins Blau, Leiden
Oldenhermanns - UNSEXED
Parktheater, Eindhoven
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Chassé Theater, Breda
Richard Groenendijk - Om Alles!
Veluvine, Nunspeet
Matroesjka - Brainwash
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Laureij
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rayen Panday - Fenomeen
De Meenthe, Steenwijk
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Louise Korthals - Alles is er
Theater aan de Schie, Schiedam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Hof 88, Almelo
Arie & Silvester - Wie?!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Concordia, Enschede
ANNE & LISA - Weltschmerz
Kennemer Theater, Beverwijk
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Idea, Soest
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Alex Ploeg Ultimatum
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Freek de Jonge - De Suppoost
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Griffioen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Hoftheater, Raalte
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman - Guzmán
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Wilminktheater, Enschede
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Munttheater, Weert
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Henry van Loon - Onze Henry
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a.
De Maaspoort, Venlo
20:15
Thomas Acda - Motel
Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Najib Amhali - Waar Was Ik?
Markant Uden, Uden
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 12 april 2019
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Bijna
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch