Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
ATLAS Theater
Emmen
De Kattendans
Bergeijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Perron-3
Rosmalen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Sneek
Sneek
Het Kielzog
Hoogezand
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Zaantheater
Zaandam
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cpunt Theater
Hoofddorp
Perron-3
Rosmalen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
Perron-3
Rosmalen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
C.C. De Corren
Steenokkerzeel
Diligentia
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Mythe
Goes
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Muze
Noordwijk
Theater Hof 88
Almelo
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Musis
Arnhem
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Parktheater
Eindhoven
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater De Veste
Delft
Het Musiater
Zevenaar
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
Theater Idea
Soest
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Junushoff Theater
Wageningen
Theater aan de Schie
Schiedam
Parktheater
Eindhoven
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Figi Theater
Zeist
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Maaspoort
Venlo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Wesopa Weesp
Weesp
DeLaMar
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Het Diekhuus
Middelharnis
Theater De Kolk
Assen
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Perron-3
Rosmalen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
zaterdag 16 december 2017
Eric van Sauers - De lief en leed tour
ATLAS Theater, Emmen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kattendans, Bergeijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Bellevue, Amsterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
Johan Goossens - Vlam
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Leon van der Zanden - Kameleon
Posttheater, Arnhem
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Sneek, Sneek
Piepschuim
Het Kielzog, Hoogezand
Pieter Derks - Spot
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Richard Groenendijk - Om alles
Zaantheater, Zaandam
19:30
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Strak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 17 december 2017
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Cpunt Theater, Hoofddorp
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
maandag 18 december 2017
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 19 december 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Corren, Steenokkerzeel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Om alles!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
woensdag 20 december 2017
Ali B - Koorts
Theater de Mythe, Goes
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg De Kring, Roosendaal
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Emilio Guzman - Kom dan!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Muze, Noordwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Hof 88, Almelo
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
20:00
GETEKEND
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jan Beuving - Raaklijn
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Javier Guzman
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Spot
Musis, Arnhem
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Sjaak Bral
Parktheater, Eindhoven
Ton Kas - Kakmaker
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Zonder verdoving
Theater De Veste, Delft
donderdag 21 december 2017
Ali B - Koorts
Het Musiater, Zevenaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - De Afterparty
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Chassé Theater, Breda
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Idea, Soest
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Eva Crutzen - Opslaan Als
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Fuad Hassen - Held
Cultura, Ede
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jan Beuving - Raaklijn
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Junushoff Theater, Wageningen
Johan Goossens - Vlam
Theater aan de Schie, Schiedam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parktheater, Eindhoven
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Deventer Schouwburg, Deventer
Koning te rijk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Sjaak Bral
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Zonder verdoving
Theater De Veste, Delft
vrijdag 22 december 2017
Ali B - Koorts
Theater de Purmaryn, Purmerend
André Manuel - De Onzen
Theater Aan de Slinger, Houten
Cameretten - Finalistentournee 2017
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Claudia de Breij - Nu
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Figi Theater, Zeist
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Kattendans, Bergeijk
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Deena Ray / Romy Deville / Xarah von den Vielenregen
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Maaspoort, Venlo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Wesopa Weesp, Weesp
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Fuad Hassen - Held
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jochen Otten - Troosten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Johan Goossens - Vlam
Het Diekhuus, Middelharnis
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Kolk, Assen
Marco Lopes - Moedt
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Perron-3, Rosmalen
Pieter Derks - Spot
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Sjaak Bral
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Uit de hoge hoed, improc comedy
Neushoorn, Leeuwarden