Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Perron-3
Rosmalen
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Kielzog
Hoogezand
Goudse Schouwburg
Gouda
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Diligentia
Den Haag
De Kattendans
Bergeijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Chassé Theater
Breda
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Perron-3
Rosmalen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Perron-3
Rosmalen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Corren
Steenokkerzeel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Mythe
Goes
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Musis
Arnhem
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Idea
Soest
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
Junushoff Theater
Wageningen
Jan van Besouw
Goirle
Het Musiater
Zevenaar
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Chassé Theater
Breda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wesopa Weesp
Weesp
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Kolk
Assen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:15
Perron-3
Rosmalen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Figi Theater
Zeist
DeLaMar
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
zaterdag 16 december 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Strak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Leon van der Zanden - Kameleon
Posttheater, Arnhem
Johan Goossens - Vlam
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Veur Theater, Leidschendam
Piepschuim
Het Kielzog, Hoogezand
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Goudse Schouwburg, Gouda
Emilio Guzman - Kom dan!
ECI Cultuurfabriek, Roermond
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kattendans, Bergeijk
Pieter Derks - Spot
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
20:00
Danny Cordromp
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
ATLAS Theater, Emmen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Agnietenhof, Tiel
zondag 17 december 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Cpunt Theater, Hoofddorp
maandag 18 december 2017
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 19 december 2017
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Om alles!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral
Leidse Schouwburg, Leiden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Diligentia, Den Haag
Guido Weijers - Oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Corren, Steenokkerzeel
woensdag 20 december 2017
Emilio Guzman - Kom dan!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Hof 88, Almelo
Johan Goossens - Vlam
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Zonder verdoving
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ali B - Koorts
Theater de Mythe, Goes
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
GETEKEND
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Sjaak Bral
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Spot
Musis, Arnhem
Ton Kas - Kakmaker
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Javier Guzman
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Muze, Noordwijk
Jan Beuving - Raaklijn
De Meenthe, Steenwijk
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 21 december 2017
20:15
Sjaak Bral
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Idea, Soest
Daniël Arends - De Afterparty
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Zonder verdoving
Theater De Veste, Delft
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Johan Goossens - Vlam
Theater aan de Schie, Schiedam
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jan Beuving - Raaklijn
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Koning te rijk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parktheater, Eindhoven
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Junushoff Theater, Wageningen
Pieter Derks - Spot
Jan van Besouw, Goirle
Ali B - Koorts
Het Musiater, Zevenaar
Eva Crutzen - Opslaan Als
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Deventer Schouwburg, Deventer
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Fuad Hassen - Held
Cultura, Ede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Chassé Theater, Breda
vrijdag 22 december 2017
Claudia de Breij - Nu
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
Wesopa Weesp, Weesp
Pieter Derks - Spot
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ali B - Koorts
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Kolk, Assen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
André Manuel - De Onzen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Cameretten - Finalistentournee 2017
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Fuad Hassen - Held
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Perron-3, Rosmalen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Uit de hoge hoed, improc comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Johan Goossens - Vlam
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Sjaak Bral
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - De Afterparty
Figi Theater, Zeist
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Maaspoort, Venlo
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marco Lopes - Moedt
De Kattendans, Bergeijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Kattendans, Bergeijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jochen Otten - Troosten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp