Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Odeon
Zwolle
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Diligentia
Den Haag
Singer Theater
Laren
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Markant Uden
Uden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
18:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Muze
Noordwijk
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Flint
Amersfoort
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Boerderij
Huizen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Figi Theater
Zeist
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Cpunt Theater
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. De Werf
Aalst
Kennemer Theater
Beverwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Meervaart
Amsterdam
Podium Boxtel
Boxtel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Lampegiet
Veenendaal
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Cultura
Ede
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Theater Cardo
Groesbeek
Theater de Kappen
Haaksbergen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Chassé Theater
Breda
20:15
De Eendracht
Gemert
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Speeldoos
Baarn
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Munttheater
Weert
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Mythe
Goes
Het Musiater
Zevenaar
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Nieuwe Kolk
Assen
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Cpunt Theater
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
woensdag 03 april 2019
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Zaantheater, Zaandam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Odeon, Zwolle
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Richard Groenendijk - Om Alles!
Diligentia, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Singer Theater, Laren
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Kom, Nieuwegein
Oldenhermanns - UNSEXED
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Markant Uden, Uden
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
18:15
Kevin Bridges
TivoliVredenburg, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Javier Guzman - Guzmán
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Muze, Noordwijk
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Chassé Theater, Breda
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Flint, Amersfoort
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Boerderij, Huizen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Figi Theater, Zeist
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
donderdag 04 april 2019
Yentl en de Boer - Magie
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Werf, Aalst
Thomas Acda - Motel
Kennemer Theater, Beverwijk
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Koornbeurs, Franeker
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Molenberg, Delfzijl
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Rayen Panday - Fenomeen
Meervaart, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Podium Boxtel, Boxtel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Oldenhermanns - UNSEXED
De Maaspoort, Venlo
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Nathalie Baartman - Breek
Cultura, Ede
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Murth Mossel - Pauwer
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Schalm, Veldhoven
Matroesjka - Brainwash
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Marco Lopes - Moedt (reprise)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Louise Korthals - Alles is er
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Kommil Foo - Oogst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kiki Schippers - Waar
Podium Hoge Woerd, De Meern
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Parktheater, Eindhoven
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Kamagurka - de grenzen van de ernst
Cacaofabriek, Helmond
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Cardo, Groesbeek
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Kappen, Haaksbergen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Deventer Schouwburg, Deventer
Henry van Loon - Onze Henry
Chassé Theater, Breda
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Eendracht, Gemert
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Goudse Schouwburg, Gouda
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Speeldoos, Baarn
De Partizanen - Het leven an sich
Orpheus, Apeldoorn
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Munttheater, Weert
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Mythe, Goes
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Het Musiater, Zevenaar
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
vrijdag 05 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Yentl en de Boer - Magie
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Posttheater, Arnhem
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Het Diekhuus, Middelharnis
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen