Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Boerderij
Huizen
Singer Theater
Laren
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
18:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
C.C. De Werf
Aalst
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Speeldoos
Baarn
Kennemer Theater
Beverwijk
Podium Boxtel
Boxtel
Chassé Theater
Breda
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Eendracht
Gemert
Theater de Mythe
Goes
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Cardo
Groesbeek
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Munttheater
Weert
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
RAI Theater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
woensdag 03 april 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Chassé Theater, Breda
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om Alles!
Diligentia, Den Haag
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Omval, Diemen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Brigitte Kaandorp - Eh...
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Het Park, Hoorn
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Boerderij, Huizen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Singer Theater, Laren
Tineke Schouten - Highlights
Leidse Schouwburg, Leiden
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Kom, Nieuwegein
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Muze, Noordwijk
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thomas Acda - Motel
Theater aan de Schie, Schiedam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Markant Uden, Uden
18:15
Kevin Bridges
TivoliVredenburg, Utrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Zaantheater, Zaandam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Figi Theater, Zeist
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 04 april 2019
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Werf, Aalst
Tineke Schouten - Highlights
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Yentl en de Boer - Magie
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Fenomeen
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Orpheus, Apeldoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Speeldoos, Baarn
Thomas Acda - Motel
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Podium Boxtel, Boxtel
Henry van Loon - Onze Henry
Chassé Theater, Breda
Kiki Schippers - Waar
Podium Hoge Woerd, De Meern
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Nathalie Baartman - Breek
Cultura, Ede
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Parktheater, Eindhoven
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Eendracht, Gemert
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Mythe, Goes
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Goudse Schouwburg, Gouda
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Cardo, Groesbeek
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Kappen, Haaksbergen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Kommil Foo - Oogst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Kamagurka - de grenzen van de ernst
Cacaofabriek, Helmond
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater 't Speelhuis, Helmond
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de dieren
Fulcotheater, IJsselstein
Matroesjka - Brainwash
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Alex Ploeg Ultimatum
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Bussel, Oosterhout
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Marco Lopes - Moedt (reprise)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Oldenhermanns - UNSEXED
De Maaspoort, Venlo
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Murth Mossel - Pauwer
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Fresku - Voordat het te laat is
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Munttheater, Weert
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 05 april 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Highlights
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Kommil Foo - Oogst
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Dylan Moran
RAI Theater, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen