Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater De Verwachting
Ritthem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater PePijn
Den Haag
Theater Aan de Slinger
Houten
De Maaspoort
Venlo
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Toegift
Den Hoorn
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Posttheater
Arnhem
C.C Warenar
Wassenaar
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater Concordia
Enschede
C.C. Deurne
Deurne
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Het Kwartier
Stolwijk
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Ludens
Voorburg
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Theater 't Pand
Gorinchem
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Sneek
Sneek
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Weijer
Boxmeer
De Horst
Venhorst
00:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Aan de Slinger
Houten
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Papenstraattheater
Zwolle
Theater Aan de Slinger
Houten
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Den Bolder
Waspik
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater PePijn
Den Haag
S.C.C. De Ruchte
Someren
00:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Het Musiater
Zevenaar
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
20:30
De Speeldoos
Vught
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater 't Pand
Gorinchem
Fransche School Culemborg
Culemborg
Luctor et Emergo
Rilland
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
van Beresteyn
Veendam
Kulturhus Holten
Holten
C.C. Myllesweerd
Mill
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Schakel
Gilze
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
woensdag 26 september 2018
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Flint, Amersfoort
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
donderdag 27 september 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Theaterpand Weesp, Weesp
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Verwachting, Ritthem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Schattelijn, Geertruidenberg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Schalm, Veldhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Aan de Slinger, Houten
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Maaspoort, Venlo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
20:15
Kasper van der Laan / Pieter Jouke
De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Hof 88, Almelo
Kiki Schippers - Waar
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Papenstraattheater, Zwolle
Louise Korthals - Alles is er
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Bellevue, Amsterdam
Piepschuim - Grote Woorden
De Toegift, Den Hoorn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Walhalla, Rotterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Diligentia, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 28 september 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
ANNE & LISA - Weltschmerz
Posttheater, Arnhem
Arie & Silvester - Wie?!
C.C Warenar, Wassenaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Jan Beuving - Rotatie
Theater Concordia, Enschede
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
C.C. Deurne, Deurne
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Het Veur Theater, Leidschendam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kiki Schippers - Waar
Het Kwartier, Stolwijk
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bellevue, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Louise Korthals - Alles is er
Theater Ludens, Voorburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Bouwkunde, Deventer
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Omval, Diemen
Patrick Laureij
Theater 't Pand, Gorinchem
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Sneek, Sneek
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Werftheater, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Purper - Purper's Passie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Weijer, Boxmeer
René van Meurs - Ik beloof niks
De Horst, Venhorst
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Aan de Slinger, Houten
Ton Kas - Kakmaker
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Trevor Noah
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Fransche School Culemborg, Culemborg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Papenstraattheater, Zwolle
zaterdag 29 september 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Aan de Slinger, Houten
Arie & Silvester - Wie?!
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Dolf Jansen
Meervaart, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Den Bolder, Waspik
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Cpunt Theater, Hoofddorp
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
S.C.C. De Ruchte, Someren
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Het Musiater, Zevenaar
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bellevue, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Omval, Diemen
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
De Speeldoos, Vught
Louise Korthals - Alles is er
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Lucinda Sedoc / Rima Kawuwung
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Hofpoort, Coevorden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Bouwkunde, Deventer
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater 't Pand, Gorinchem
Patrick Laureij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Luctor et Emergo, Rilland
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Werftheater, Utrecht
20:15
Purper - Purper's Passie
van Beresteyn, Veendam
René van Meurs - Ik beloof niks
Kulturhus Holten, Holten
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Myllesweerd, Mill
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Leidse Schouwburg, Leiden
Ton Kas - Kakmaker
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Schakel, Gilze
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
zondag 30 september 2018
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag