Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kunstgreep
Oostzaan
Lindenberg Theater
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Ins Blau
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Reggehof
Goor
De Schakel
Gilze
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Willem
Enschede
De Ogtent
Duiven
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Chassé Theater
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Maagd
Bergen op Zoom
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
Zaantheater
Zaandam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Junushoff Theater
Wageningen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Theater Sneek
Sneek
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Kulturhus Holten
Holten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Oosterpoort
Groningen
Jan van Besouw
Goirle
De Schattelijn
Geertruidenberg
00:00
Kulturhus
Epe
De Kleine Willem
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Cammeleur
Dongen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Chassé Theater
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theater Kulturhus
Borne
Het Evertshuis
Bodegraven
De Kattendans
Bergeijk
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Dakota
Den Haag
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
vrijdag 22 maart 2019
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Perron-3, Rosmalen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater De Winsinghhof, Roden
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Ploeg Ultimatum
De Kunstgreep, Oostzaan
Henry van Loon - Onze Henry
Lindenberg Theater, Nijmegen
Theo Nijland - En de rest is onzin
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Ins Blau, Leiden
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Reggehof, Goor
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
De Schakel, Gilze
Kiki Schippers - Waar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Kleine Willem, Enschede
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Ogtent, Duiven
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Agora Theater Druten, Druten
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Podium Hoge Woerd, De Meern
Murth Mossel - Pauwer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Spant!, Bussum
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Spant!, Bussum
Ali B - Koorts
Chassé Theater, Breda
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Maagd, Bergen op Zoom
Matroesjka - Brainwash
Schaffelaartheater, Barneveld
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schaffelaartheater, Barneveld
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Posttheater, Arnhem
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
DeLaMar, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Leids Cabaret Festival Finalistentour 2019
Meervaart, Amsterdam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fresku - Voordat het te laat is
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Yentl en de Boer - Magie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zaterdag 23 maart 2019
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Odeon, Zwolle
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Odeon, Zwolle
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater de Schuur, Zevenbergen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Zaantheater, Zaandam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Junushoff Theater, Wageningen
Kiki Schippers - Waar
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Markant Uden, Uden
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Sneek, Sneek
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Willem, Papendrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Dok6, Panningen
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater De Lievekamp, Oss
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Kulturhus Holten, Holten
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Harderwijk, Harderwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Oosterpoort, Groningen
Angela Groothuizen - Lueke binge
Jan van Besouw, Goirle
Matroesjka - Brainwash
De Schattelijn, Geertruidenberg
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Kulturhus, Epe
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Willem, Enschede
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Parktheater, Eindhoven
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Agora Theater Druten, Druten
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Alex Ploeg Ultimatum
De Cammeleur, Dongen
Yentl en de Boer - Magie
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:00
Franck Dubosc
Koninklijk Circus, Brussel
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Chassé Theater, Breda
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Kulturhus, Borne
Louise Korthals - Alles is er
Het Evertshuis, Bodegraven
Kommil Foo - Oogst
De Kattendans, Bergeijk
Thijs Kemperink - Bonje
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Nathalie Baartman - Breek
Theater Hof 88, Almelo
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 24 maart 2019
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Theater Dakota, Den Haag
15:00
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Cem Yilmaz
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam