Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
De Reggehof
Goor
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg Venray
Venray
Wilminktheater
Enschede
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Omval
Diemen
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Kulturhus Holten
Holten
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Werftheater
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Wilminktheater
Enschede
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater Ludens
Voorburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Kulturhus
Borne
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater RhederArt
Dieren
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater De Kik
Elst
20:00
Paleis 12
Brussel
De Oosterpoort
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Boodschap
Rijen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Dok6
Panningen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
De Reggehof
Goor
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
De Maaspoort
Venlo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Simplon
Groningen
Markant Uden
Uden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
18:15
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
07:30
Diligentia
Den Haag
20:00
AFAS Live
Amsterdam
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Schuur
Haarlem
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Figi Theater
Zeist
Theater de Voorveghter
Hardenberg
vrijdag 29 maart 2019
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Reggehof, Goor
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Schaffelaartheater, Barneveld
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Mozaïek, Zuidlaren
zaterdag 30 maart 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Diligentia, Den Haag
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Venray, Venray
Brigitte Kaandorp - Eh...
Wilminktheater, Enschede
20:30
Daniëlle Schel - Patroon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
De Partizanen - Het leven an sich
Theater De Omval, Diemen
Dolf Jansen - Bijna
Theater 't Pand, Gorinchem
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Kulturhus Holten, Holten
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
De Harmonie, Leeuwarden
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Kom, Nieuwegein
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Werftheater, Utrecht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Kampanje, Den Helder
Kiki Schippers - Waar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kommil Foo - Oogst
Theater de Stoep, Spijkenisse
Louise Korthals - Alles is er
Wilminktheater, Enschede
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Matroesjka - Brainwash
Theater Ludens, Voorburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Murth Mossel - Pauwer
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg de Lawei, Drachten
Nathalie Baartman - Breek
Theater Kulturhus, Borne
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Posttheater, Arnhem
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater RhederArt, Dieren
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Kik, Elst
20:00
Rire Ensemble
Paleis 12, Brussel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Oosterpoort, Groningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parktheater, Eindhoven
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
De Boodschap, Rijen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater de Purmaryn, Purmerend
Thijs Kemperink - Bonje
Dok6, Panningen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Thomas Acda - Motel
De Reggehof, Goor
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Poorterij, Zaltbommel
Yentl en de Boer - Magie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Maaspoort, Venlo
zondag 31 maart 2019
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Piepschuim - Grote Woorden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Roel C. Verburg / Ruud Smulders
Simplon, Groningen
maandag 01 april 2019
Theo Maassen
Markant Uden, Uden
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Het Park, Hoorn
Freek de Jonge - De Suppoost
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
18:15
Kevin Bridges
Meervaart, Amsterdam
Lieve Scheire - Live in Nerdland
DeLaMar, Amsterdam
07:30
Start-Up Comedy met Katinka Polderman inclusief ontbijt
Diligentia, Den Haag
dinsdag 02 april 2019
20:00
Aziz Ansari
AFAS Live, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Chassé Theater, Breda
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Freek de Jonge - De Suppoost
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Souvenirs
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar
De Harmonie, Leeuwarden
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Schuur, Haarlem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Purmaryn, Purmerend
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Diligentia, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
Leidse Schouwburg, Leiden
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 03 april 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Stoep, Spijkenisse
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Figi Theater, Zeist
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg