Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Dok6
Panningen
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. De Klameare
Workum
C.C. De Herbakker
Eeklo
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Kik
Elst
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Concordia
Haastrecht
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Spant!
Bussum
Schouwburg Rex
Mol
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
Luctor et Emergo
Rilland
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Goudse Schouwburg
Gouda
Drommedaris
Enkhuizen
20:15
Diligentia
Den Haag
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
De Klif
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Dialoog
Ermelo
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Nieuwe Regentes
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Mezz
Breda
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
vrijdag 15 maart 2019
ANNE & LISA - Weltschmerz
Dok6, Panningen
20:15
Fudge | Previews met o.a. Kiki Schippers, Tom Lash, Oeloek & Silent Co
Diligentia, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Deventer Schouwburg, Deventer
Tineke Schouten - Highlights
De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
De Kattendans, Bergeijk
Thijs Kemperink - Bonje
De Harmonie, Leeuwarden
Ali B - Koorts
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Cpunt Theater, Hoofddorp
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Chassé Theater, Breda
20:30
Comedy Fabriek
Cacaofabriek, Helmond
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
C.C. De Klameare, Workum
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Herbakker, Eeklo
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 16 maart 2019
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Matroesjka - Brainwash
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Jochen Otten - Troosten
Theater PePijn, Den Haag
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Ludens, Voorburg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Veste, Delft
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Koornbeurs, Franeker
Marco Lopes - Moedt
Theater De Kik, Elst
Thomas Acda - Motel
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kampanje, Den Helder
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Bussel, Oosterhout
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Concordia, Haastrecht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Henry van Loon - Onze Henry
Spant!, Bussum
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Rex, Mol
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schouwburg Lochem, Lochem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Het Park, Hoorn
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg de Lawei, Drachten
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Parktheater, Eindhoven
20:30
Kamagurka - De grenzen van de ernst
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Luctor et Emergo, Rilland
Jeroen van Merwijk - Lucky
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Het Veur Theater, Leidschendam
Patrick Laureij
Goudse Schouwburg, Gouda
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Drommedaris, Enkhuizen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Diligentia, Den Haag
Stefano Keizers - Erg Heel
De Weijer, Boxmeer
20:15
Max van den Burg - Paasbest
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Oosterpoort, Groningen
20:15
The Brothers Timisela - Hotperdomme nou!
De Maaspoort, Venlo
Tineke Schouten - Highlights
De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Maaspoort, Venlo
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
De Klif, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
De Dialoog, Ermelo
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Angela Groothuizen - Lueke binge
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C.C. Den Herd, Bladel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Agnietenhof, Tiel
zondag 17 maart 2019
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
De Nieuwe Regentes, Den Haag
maandag 18 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 19 maart 2019
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zaantheater, Zaandam
Kiki Schippers - Waar
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Veste, Delft
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Thomas Acda - Motel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alex Ploeg Ultimatum
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 20 maart 2019
Fresku - Voordat het te laat is
Zaantheater, Zaandam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Stefano Keizers - Erg Heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Oldenhermanns - UNSEXED
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Yentl en de Boer - Magie
Theaterhotel Almelo, Almelo