Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Werftheater
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Weijer
Boxmeer
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
G.C. Het Koetshuis
Roosdaal
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
Parktheater
Eindhoven
Prinsenhof
Best
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Spant!
Bussum
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kampanje
Den Helder
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Werftheater
Utrecht
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Chassé Theater
Breda
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Veste
Delft
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:30
Zaantheater
Zaandam
Casino Beringen
Beringen
CCXL Theater
Vlissingen
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Veste
Delft
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:15
Flint
Amersfoort
Leidse Schouwburg
Leiden
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
RAI Theater
Amsterdam
14:00
RAI Theater
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
vrijdag 25 mei 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Werftheater, Utrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 26 mei 2018
Lebbis - De Bovengrens
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Maaspoort, Venlo
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
De Weijer, Boxmeer
Martijn Koning - Koning te rijk
Diligentia, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Flint, Amersfoort
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. Het Koetshuis, Roosdaal
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
Johan Goossens - Vlam
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Voest
Prinsenhof, Best
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ali B - Koorts
Spant!, Bussum
20:00
Zonder verdoving
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Kampanje, Den Helder
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Theater De Leest, Waalwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Schalm, Veldhoven
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Werftheater, Utrecht
zondag 27 mei 2018
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 28 mei 2018
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Martiniplaza, Groningen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 29 mei 2018
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Leidse Schouwburg, Leiden
19:30
The Comedy Lounge - reunion
Melkweg, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Zonder verdoving
Theater de Purmaryn, Purmerend
woensdag 30 mei 2018
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
De Harmonie, Leeuwarden
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater De Lievekamp, Oss
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Veste, Delft
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Zuidplein, Rotterdam
donderdag 31 mei 2018
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning te rijk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Nathalie Baartman - Voest
Deventer Schouwburg, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Zonder verdoving
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
LOS muziektheater - Vast
Markant Uden, Uden
20:30
Suzan Seegers: Suus op haar best
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schaffelaartheater, Barneveld
Ali B - Koorts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:30
George van Houts - Kom Plot
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 01 juni 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Casino Beringen, Beringen
John Cleese
CCXL Theater, Vlissingen
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies
Flint, Amersfoort
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Markant Uden, Uden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Yentl & de Boer - Magie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ali B - Koorts
Theater De Veste, Delft
zaterdag 02 juni 2018
John Cleese
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Diligentia, Den Haag
20:15
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Leidse Schouwburg, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Dan and Phil - Interactive Introverts Worldtour
RAI Theater, Amsterdam
14:00
Dan and Phil - Interactive Introverts Worldtour
RAI Theater, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Eric Corton
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theaterhotel Almelo, Almelo