Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
De Weverij
Zierikzee
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Hoftheater
Raalte
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
Theaterhotel Almelo
Almelo
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Agnietenhof
Tiel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Molenberg
Delfzijl
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Skâns
Gorredijk
20:30
DeLaMar
Amsterdam
00:00
DeMess
Naarden
Diligentia
Den Haag
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Jan van Besouw
Goirle
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Markant Uden
Uden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Vestzaktheater
Enschede
00:00
Werftheater
Utrecht
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Eendracht
Gemert
23:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Meerpaal
Dronten
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
DeMess
Naarden
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
donderdag 27 februari 2020
00:00
Nathalie Baartman - Breek
De Weverij, Zierikzee
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
Diligentia, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Hoftheater, Raalte
Najib Amhali - Waar was ik?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Orpheus, Apeldoorn
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lebbis - De Ervaring
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Theater Sneek, Sneek
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Zinin, Nijverdal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theaterhotel Almelo, Almelo
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
vrijdag 28 februari 2020
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Agnietenhof, Tiel
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Brigitte Kaandorp - Eh...
Chassé Theater, Breda
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Matroesjka - Brainwash
Cultura, Ede
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman (Première)
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Nathalie Baartman - Breek
De Molenberg, Delfzijl
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Skâns, Gorredijk
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
DeMess, Naarden
Rayen Panday - Trigger
Diligentia, Den Haag
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Flint, Amersfoort
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Jan van Besouw, Goirle
Najib Amhali - Waar was ik?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Kennemer Theater, Beverwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Emiel van der Logt - Serieus?!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Bellevue, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Kampanje, Den Helder
Lebbis - De Ervaring
Theater de Koornbeurs, Franeker
Javier Guzman - Guzmán
Theater De Leest, Waalwijk
René van Meurs - Hunkert
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Idea, Soest
20:30
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater Kulturhus, Borne
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Vestzaktheater, Enschede
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Werftheater, Utrecht
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 29 februari 2020
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Brigitte Kaandorp - Eh...
Chassé Theater, Breda
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Javier Guzman - Guzmán
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Eendracht, Gemert
23:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2 (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Meerpaal, Dronten
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
DeMess, Naarden
Rundfunk - Todesangstschrei
Deventer Schouwburg, Deventer
Rayen Panday - Trigger
Diligentia, Den Haag
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Najib Amhali - Waar was ik?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn