Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Zaantheater
Zaandam
20:30
Zaantheater
Zaandam
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Spant!
Bussum
Singer Theater
Laren
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Podium heino
Heino
Parktheater
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:15
Dok6
Panningen
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
De alkeburcht
Roelofarendsveen
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
C.C. De Steenoven
Herzele
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
14:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
De Harmonie
Leeuwarden
Chassé Theater
Breda
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posthuis Theater
Heerenveen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Junushoff Theater
Wageningen
Het Wennekerpand
Schiedam
DeLaMar
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Catharinakapel
Harderwijk
20:30
Witte Theater
IJmuiden
vrijdag 03 maart 2017
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Oldenosborn - #Life
Jan van Besouw, Goirle
Kirsten van Teijn - Zalf
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Goudse Schouwburg, Gouda
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Diligentia, Den Haag
20:00
Soundos - Geboren met ervaring
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!!
De Nieuwe Kolk, Assen
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Meerpaal, Dronten
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Dialoog, Ermelo
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 04 maart 2017
Tineke Schouten - T-splitsing
Zaantheater, Zaandam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Zaantheater, Zaandam
Kirsten van Teijn - Zalf
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Werftheater, Utrecht
20:30
George van Houts - Kom Plot
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Daniël Arends - De Afterparty
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Cabarestafette
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Philippe Geubels
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
André Manuel - De Onzen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Spant!, Bussum
Mike Boddé - De Geurige Man
Singer Theater, Laren
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Matroesjka - Brainwash
Podium heino, Heino
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Parktheater, Eindhoven
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Meervaart, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Niet Schieten! - Kusje erop!
Flint, Amersfoort
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Dok6, Panningen
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
De alkeburcht, Roelofarendsveen
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
CulturA & Zo, Nootdorp
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
William Boeva - Reset
C.C. De Steenoven, Herzele
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Agnietenhof, Tiel
zondag 05 maart 2017
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts
Parktheater, Eindhoven
maandag 06 maart 2017
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts
Parktheater, Eindhoven
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Parktheater, Eindhoven
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 07 maart 2017
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Harderwijk, Harderwijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
14:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Marc-Marie Huijbregts
Parktheater, Eindhoven
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Leidse Schouwburg, Leiden
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Fulcotheater, IJsselstein
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Meerpaal, Dronten
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Harmonie, Leeuwarden
Kommil Foo - Schoft
Chassé Theater, Breda
woensdag 08 maart 2017
20:15
Watskeburt?! - de musical
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theaterhotel Almelo, Almelo
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Schalm, Veldhoven
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Leest, Waalwijk
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Boerderij, Huizen
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Posthuis Theater, Heerenveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Junushoff Theater, Wageningen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Het Wennekerpand, Schiedam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
René van Meurs - Even goede vrienden
De Muze, Noordwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marjolijn van Kooten - Paniek
Catharinakapel, Harderwijk
donderdag 09 maart 2017
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Witte Theater, IJmuiden