Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Kolk
Assen
Theater De Omval
Diemen
Spant!
Bussum
De Meerpaal
Dronten
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
DeLaMar
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Venray
Venray
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Sneek
Sneek
C.C. De Kinkel
Bemmel
C.C. De Stringe
Vichte
C.C. Myllesweerd
Mill
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Meenthe
Steenwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Den Bolder
Waspik
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Posttheater
Arnhem
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Cultura
Ede
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
AINSI
Maastricht
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Reggehof
Goor
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Flint
Amersfoort
Theater de Stoep
Spijkenisse
Witte Theater
IJmuiden
Agnietenhof
Tiel
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Goudse Schouwburg
Gouda
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
vrijdag 07 april 2017
Youp van 't Hek - Licht
Scheldetheater, Terneuzen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Storm, Winterswijk
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Kolk, Assen
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater De Omval, Diemen
Pieter Derks - Spot
Spant!, Bussum
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meerpaal, Dronten
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Agnietenhof, Tiel
20:15
George van Houts - Kom Plot
Singer Theater, Laren
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Flint, Amersfoort
20:15
Ali B - Je Suis Ali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
BREStheater, Brielle
20:30
Nabil - Tijdmachine
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
zaterdag 08 april 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Mike Boddé - De Geurige Man
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Venray, Venray
André Manuel - De Onzen
Theater Zinin, Nijverdal
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Sneek, Sneek
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C.C. De Kinkel, Bemmel
William Boeva - Reset
C.C. De Stringe, Vichte
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
C.C. Myllesweerd, Mill
Niet Schieten! - Kusje erop!
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Meenthe, Steenwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Den Bolder, Waspik
Micha Wertheim - Iemand Anders
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jochen Otten
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Spot
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Wilminktheater, Enschede
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Agnietenhof, Tiel
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Enge Buren - Ruk!
Cultura, Ede
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Eric van Sauers - Werkvoorstelling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
AINSI, Maastricht
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
zondag 09 april 2017
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Reggehof, Goor
14:30
Mini & Maxi
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
maandag 10 april 2017
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Agnietenhof, Tiel
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Flint, Amersfoort
dinsdag 11 april 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Stoep, Spijkenisse
Mike Boddé - De Geurige Man
Witte Theater, IJmuiden
Youp van 't Hek - Licht
Agnietenhof, Tiel
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Flint, Amersfoort
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Parktheater, Eindhoven
woensdag 12 april 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochen Otten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
René van Meurs - Even goede vrienden
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
ATLAS Theater, Emmen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Scheldetheater, Terneuzen
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
George van Houts - Kom Plot
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Matroesjka - Brainwash
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Schalm, Veldhoven