Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schuur
Haarlem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater De Veste
Delft
Zaantheater
Zaandam
Theater Bellevue
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Meerpaal
Dronten
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater 't Speelhuis
Helmond
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
DeMess
Naarden
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Perron-3
Rosmalen
Parktheater
Eindhoven
Kennemer Theater
Beverwijk
Orpheus
Apeldoorn
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
De Domijnen
Sittard
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Theater Ludens
Voorburg
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg Venray
Venray
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
19:30
Figi Theater
Zeist
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Willem
Papendrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Kolk
Assen
Theater Idea
Soest
20:00
De Roma
Antwerpen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Boode in Bathmen
Bathmen
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Spant!
Bussum
dinsdag 08 mei 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Zaantheater, Zaandam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Junushoff Theater, Wageningen
Murth Mossel - Pauwer
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jochen Otten - Troosten
Schuur, Haarlem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Stoep, Spijkenisse
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Alex Klaasen Revue - Showponies
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts
Wilminktheater, Enschede
woensdag 09 mei 2018
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Domijnen, Sittard
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Maagd, Bergen op Zoom
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Veste, Delft
Stefano Keizers - Erg heel
Zaantheater, Zaandam
Soundos - Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rayen Panday - Fenomeen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Meerpaal, Dronten
Patrick Laureij
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Theater de Bussel, Oosterhout
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Leiden Cabaret Festival Finalistentour
Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Johan Goossens - Vlam
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Fuad Hassen - Held
Chassé Theater, Breda
Eva Crutzen - Opslaan Als
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Cameretten Festival
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Zaantheater, Zaandam
donderdag 10 mei 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Junushoff Theater, Wageningen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Soundos - Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Diligentia, Den Haag
20:30
Marlon Kicken - BaKo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 11 mei 2018
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
DeMess, Naarden
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Meervaart, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Perron-3, Rosmalen
Stefano Keizers - Erg heel
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Kennemer Theater, Beverwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Orpheus, Apeldoorn
Rayen Panday - Fenomeen
CulturA & Zo, Nootdorp
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
De Roma, Antwerpen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Domijnen, Sittard
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
De Oosterpoort, Groningen
Nathalie Baartman - Voest
Theater Ludens, Voorburg
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Venray, Venray
Johan Goossens - Vlam
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jochen Otten - Troosten
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Schalm, Veldhoven
19:30
George van Houts - Kom Plot
Figi Theater, Zeist
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
De Speeldoos, Vught
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater De Veste, Delft
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Willem, Papendrecht
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Goudse Schouwburg, Gouda
zaterdag 12 mei 2018
20:00
Zonder verdoving
Goudse Schouwburg, Gouda
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Markant Uden, Uden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Flint, Amersfoort
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Zuidplein, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Kolk, Assen
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Theater Idea, Soest
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
De Roma, Antwerpen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater 't Speelhuis, Helmond
Nathalie Baartman - Voest
Boode in Bathmen, Bathmen
Murth Mossel - Pauwer
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Figi Theater, Zeist
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Spant!, Bussum