Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
20:15
De Maaspoort
Venlo
C.C. De tippe
Vledder
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
20:00
De Kattendans
Bergeijk
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Boerderij
Huizen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Ins Blau
Leiden
Schouwburg Lochem
Lochem
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater de Bussel
Oosterhout
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Stroud
Putten
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Arto Theater
Schoonhoven
De Bogaard
Sint-Truiden
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Theaterpand Weesp
Weesp
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
15:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Kerk Beets
Beets
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater Floralis
Lisse
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
13:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Floralis
Lisse
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
BREStheater
Brielle
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Odeon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
vrijdag 23 november 2018
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
van Beresteyn, Veendam
20:15
Kiki Schippers - Waar
De Maaspoort, Venlo
Marco Lopes - Moedt
C.C. De tippe, Vledder
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Junushoff Theater, Wageningen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Het Klooster, Woerden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Zaantheater, Zaandam
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Ali B - Koorts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 24 november 2018
21:00
Max van den Burg - Paasbest
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
André Manuel - DREEJKLEZOEW
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
theatergroep rast
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Griffioen, Amstelveen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Maartje & Kine - Vibrato
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Posttheater, Arnhem
20:00
Thomas Acda - Motel
De Kattendans, Bergeijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maagd, Bergen op Zoom
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Kennemer Theater, Beverwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Podium Hoge Woerd, De Meern
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij
Theater De Omval, Diemen
Jimmy Carr
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Pand, Gorinchem
Matroesjka - Brainwash
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jasper van Kuijk - Janus
Theater De Boerderij, Huizen
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Boerderij, Huizen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Ins Blau, Leiden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Lochem, Lochem
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Smeltkroes, Maarheeze
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tineke Schouten - Highlights
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
S.C.C. De Enck, Oirschot
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Bussel, Oosterhout
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Dok6, Panningen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Willem, Papendrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Stroud, Putten
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. De Kei, Reusel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Arto Theater, Schoonhoven
Lebbis - De Bovengrens
De Bogaard, Sint-Truiden
Anne-Marie Jung - Ram
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Javier Guzman - Sinterklaasconference 2018
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
C.C Warenar, Wassenaar
Kiki Schippers - Waar
Theaterpand Weesp, Weesp
Henry van Loon - Onze Henry
Het Klooster, Woerden
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zondag 25 november 2018
15:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Kerk Beets, Beets
Kiki Schippers - Waar
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Floralis, Lisse
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
13:30
Shirma sings Aretha - A Tribute
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 26 november 2018
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Meervaart, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Floralis, Lisse
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 27 november 2018
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Ari Shaffir
Meervaart, Amsterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
BREStheater, Brielle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agnietenhof, Tiel
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Schalm, Veldhoven
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Odeon, Zwolle
woensdag 28 november 2018
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kiki Schippers - Waar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tineke Schouten - Highlights
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thijs Kemperink - Bonje
Flint, Amersfoort
20:00
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Posttheater, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kennemer Theater, Beverwijk