Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
S.C.C. De Ruchte
Someren
RAI Theater
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Fransche School Culemborg
Culemborg
Fidei et Arti
Oudenbosch
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
00:00
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
De Reggehof
Goor
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Kolk
Assen
De Meerpaal
Dronten
De Meenthe
Steenwijk
De Klif
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Cammeleur
Dongen
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
C.C. Parnassos
Utrecht
C.C. De Pas
Heesch
BREStheater
Brielle
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater Gooiland
Hilversum
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Spant!
Bussum
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Kulturhus Holten
Holten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
20:00
Energiehuis
Dordrecht
20:15
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
00:00
De Speeldoos
Vught
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
De Schakel
Gilze
De Nieuwe Kolk
Assen
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
vrijdag 05 april 2019
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Yentl en de Boer - Magie
Scheldetheater, Terneuzen
Thijs Kemperink - Bonje
Schaffelaartheater, Barneveld
Emilio Guzman - Kom dan!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Dylan Moran
RAI Theater, Amsterdam
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Posttheater, Arnhem
Rayen Panday - Fenomeen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Fresku - Voordat het te laat is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Orpheus, Apeldoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
18:00
Jean-Marie Bigard
Koninklijk Circus, Brussel
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Kommil Foo - Oogst
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Theo Nijland - En de rest is onzin
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Het Diekhuus, Middelharnis
Dolf Jansen - Bijna
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Fidei et Arti, Oudenbosch
André Manuel - DREEJKLEZOEW
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Dok6, Panningen
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Toegift, Den Hoorn
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Reggehof, Goor
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Oosterpoort, Groningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Meerpaal, Dronten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Meenthe, Steenwijk
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Klif, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
De Cammeleur, Dongen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
C.C. Parnassos, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. De Pas, Heesch
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
BREStheater, Brielle
Brigitte Kaandorp - Eh...
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 06 april 2019
De Partizanen - Het leven an sich
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Thijs Kemperink - Bonje
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Brigitte Kaandorp - Eh...
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Zuidplein, Rotterdam
Dolf Jansen - Bijna
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Hof 88, Almelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Gooiland, Hilversum
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater De Tuin, Leusden
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Omval, Diemen
Kommil Foo - Oogst
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Koornbeurs, Franeker
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kampanje, Den Helder
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Bussel, Oosterhout
Arie & Silvester - Wie?!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Murth Mossel - Pauwer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Spant!, Bussum
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Het Park, Hoorn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Posthuis Theater, Heerenveen
Javier Guzman - Guzmán
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Freek de Jonge - De Suppoost
Orpheus, Apeldoorn
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Meervaart, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Markant Uden, Uden
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Lindenberg Theater, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Johan Goossens - Vlam
Kulturhus Holten, Holten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Richard Groenendijk - Om Alles!
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Het Kielzog, Hoogezand
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Flint, Amersfoort
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Energiehuis, Dordrecht
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Dok6, Panningen
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Speeldoos, Vught
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Thomas Acda - Motel
De Molenberg, Delfzijl
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kleine Willem, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht