Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agnietenhof
Tiel
Wilminktheater
Enschede
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
TOP
Bemmel
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Spant!
Bussum
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
20:15
Markant Uden
Uden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Gouverneurstheater
Heusden
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Agora Theater Druten
Druten
15:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Schuur
Haarlem
20:30
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
Chassé Theater
Breda
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
vrijdag 17 maart 2017
Kommil Foo - Schoft
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Jan van Maanen - Voor Alles
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 18 maart 2017
Marc-Marie Huijbregts
Wilminktheater, Enschede
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Marjolijn van Kooten - Paniek
TOP, Bemmel
20:30
Marjolein van Kooten & Bram Bakker- Geen Paniek
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Sneek, Sneek
Jochen Otten
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater Het Raam, Hillegom
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
20:15
Mini & Maxi
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
André Manuel - De Onzen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Spant!, Bussum
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Ogterop, Meppel
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Posttheater, Arnhem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Parktheater, Eindhoven
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Markant Uden, Uden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Gouverneurstheater, Heusden
20:30
Enge Buren - Ruk!
Fransche School Culemborg, Culemborg
Mike Boddé - De Geurige Man
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kattendans, Bergeijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
René van Meurs - Even goede vrienden
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Watskeburt?! - de musical
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C Warenar, Wassenaar
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Agora Theater Druten, Druten
zondag 19 maart 2017
15:00
Bird & Sheep - Yakanuko
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
14:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Leidse Schouwburg, Leiden
maandag 20 maart 2017
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
20:00
Hans Liberg - trálálá voor iederéén
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 21 maart 2017
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Bouwkunde, Deventer
Pieter Derks - Spot
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Schuur, Haarlem
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Parktheater, Eindhoven
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
André Manuel - De Onzen
Goudse Schouwburg, Gouda
Sanne Wallis de Vries - Gut
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
woensdag 22 maart 2017
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Wilminktheater, Enschede
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Veste, Delft
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Mike Boddé - De Geurige Man
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schaffelaartheater, Barneveld
André Manuel - De Onzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
René van Meurs - Even goede vrienden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Junushoff Theater, Wageningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
George van Houts - Kom Plot
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Diligentia, Den Haag
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Enge Buren - Ruk!
De Domijnen, Sittard
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
20:15
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
donderdag 23 maart 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Zaantheater, Zaandam
René van Meurs - Even goede vrienden
Wilminktheater, Enschede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Pieter Derks - Spot
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Willem, Papendrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Kampanje, Den Helder
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Matroesjka - Brainwash
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Philippe Geubels
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schaffelaartheater, Barneveld
Kirsten van Teijn - Zalf
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk