Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
19:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
14:30
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Evertshuis
Bodegraven
C.C. De Grote Post
Oostende
19:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Posttheater
Arnhem
21:30
Posttheater
Arnhem
21:30
Deventer Schouwburg
Deventer
19:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Odeon
Zwolle
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Bon theater
Medemblik
Schouwburg Lochem
Lochem
21:30
Fulcotheater
IJsselstein
19:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater RhederArt
Dieren
19:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
Theater De Omval
Diemen
Ziggo Dome
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Theater De Boerderij
Huizen
21:30
Theater De Boerderij
Huizen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:00
De Zwaan
Uitgeest
De Zwaan
Uitgeest
Theater Idea
Soest
19:30
Theater Idea
Soest
19:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
DRU Industriepark
Ulft
De Kleine Willem
Enschede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:30
Diligentia
Den Haag
21:30
Diligentia
Den Haag
20:00
De Meenthe
Steenwijk
DeMess
Naarden
19:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:30
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
De Dillewijn
Ankeveen
21:30
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Koninklijk Circus
Brussel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
19:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Reggehof
Goor
Podium Hoge Woerd
De Meern
14:00
De Meenthe
Steenwijk
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Diligentia
Den Haag
19:30
Diligentia
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Zaantheater
Zaandam
vrijdag 27 november 2020
21:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater de Purmaryn, Purmerend
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Posttheater, Arnhem
20:30
Erik van Muiswinkel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Scheldetheater, Terneuzen
14:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
Daniëlle Schel - OK
Theater Bellevue, Amsterdam
Chris Verlaan - Man in de Maak
Het Evertshuis, Bodegraven
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Grote Post, Oostende
19:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
21:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
19:30
Arie Koomen - BOE!
Posttheater, Arnhem
21:30
Arie Koomen - BOE!
Posttheater, Arnhem
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Deventer Schouwburg, Deventer
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
André Manuel - Sneu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Alex Ploeg - EGO
Het Klooster, Woerden
zaterdag 28 november 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Schouwburg Odeon, Zwolle
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Bon theater, Medemblik
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Schouwburg Lochem, Lochem
21:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Fulcotheater, IJsselstein
19:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater RhederArt, Dieren
19:30
Stacey Esajas - SOEP!
Theater De Omval, Diemen
21:30
Stacey Esajas - SOEP!
Theater De Omval, Diemen
Roué Verveer - Covid-A-Tori
Ziggo Dome, Amsterdam
Roué Verveer - Covid-A-Tori
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Boerderij, Huizen
21:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Boerderij, Huizen
Ronald Snijders - Een avond met mij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
De Zwaan, Uitgeest
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
De Zwaan, Uitgeest
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Idea, Soest
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Idea, Soest
19:30
Nesim - TaBoe!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Murth Mossel - Tot op dat moment
Studio de Bakkerij, Rotterdam
21:00
Murth Mossel - Tot op dat moment
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Martijn Kardol - Welkom
DRU Industriepark, Ulft
Man, man, man, de Podcast
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Lebbis - De Ervaring
ATLAS Theater, Emmen
21:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Diligentia, Den Haag
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Diligentia, Den Haag
20:00
Johan Goossens - In het beste geval
De Meenthe, Steenwijk
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
DeMess, Naarden
19:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Dillewijn, Ankeveen
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Dillewijn, Ankeveen
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Posttheater, Arnhem
Éric Dupond-Moretti
Koninklijk Circus, Brussel
Edson Da Graça - Zoals het hoort
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Edson Da Graça - Zoals het hoort
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Daniëlle Schel - OK
Theater Bellevue, Amsterdam
21:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
19:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
19:00
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Agnietenhof, Tiel
20:00
André Manuel - Sneu
De Reggehof, Goor
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Podium Hoge Woerd, De Meern
zondag 29 november 2020
14:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
De Meenthe, Steenwijk
Man, man, man, de Podcast
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Diligentia, Den Haag
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Diligentia, Den Haag
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Het Postkantoor, Bovenkarspel
maandag 30 november 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 01 december 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sanne Wallis de Vries - Heel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Nina De La Parra - Gods wegen
Zaantheater, Zaandam