Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
De alkeburcht
Roelofarendsveen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Parktheater
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
DeLaMar
Amsterdam
14:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Posthuis Theater
Heerenveen
De Muze
Noordwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Leest
Waalwijk
Het Wennekerpand
Schiedam
DeLaMar
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Catharinakapel
Harderwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bellevue
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Zaantheater
Zaandam
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater Sneek
Sneek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Hulst Cultureel
Hulst
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Willem
Enschede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Veste
Delft
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Kulturhus Holten
Holten
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Het Kielzog
Hoogezand
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Het Park
Hoorn
zaterdag 04 maart 2017
21:00
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
De alkeburcht, Roelofarendsveen
zondag 05 maart 2017
Marc-Marie Huijbregts
Parktheater, Eindhoven
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
maandag 06 maart 2017
Marc-Marie Huijbregts
Parktheater, Eindhoven
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Goudse Schouwburg, Gouda
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 07 maart 2017
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Leidse Schouwburg, Leiden
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Marc-Marie Huijbregts
Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo - Schoft
Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Volle Bloei
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
14:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Meerpaal, Dronten
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Fulcotheater, IJsselstein
woensdag 08 maart 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Posthuis Theater, Heerenveen
René van Meurs - Even goede vrienden
De Muze, Noordwijk
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theaterhotel Almelo, Almelo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Leidse Schouwburg, Leiden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Leest, Waalwijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Het Wennekerpand, Schiedam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Marjolijn van Kooten - Paniek
Catharinakapel, Harderwijk
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Theater de Kampanje, Den Helder
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Junushoff Theater, Wageningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Watskeburt?! - de musical
Zaantheater, Zaandam
donderdag 09 maart 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Harmonie, Leeuwarden
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Aan de Slinger, Houten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Sneek, Sneek
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
André Manuel - De Onzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Hulst Cultureel, Hulst
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Leest, Waalwijk
Kommil Foo - Schoft
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Willem, Enschede
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Cpunt Theater, Hoofddorp
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Veste, Delft
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Pieter Derks - Spot
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
George van Houts - Kom Plot
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Simone van Klaveren
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Munttheater, Weert
20:15
Watskeburt?! - de musical
Markant Uden, Uden
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 10 maart 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kennemer Theater, Beverwijk
Kirsten van Teijn - Zalf
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jochen Otten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Schalm, Veldhoven
René van Meurs - Even goede vrienden
Kulturhus Holten, Holten
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Het Kielzog, Hoogezand
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
André Manuel - De Onzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Leest, Waalwijk
Kommil Foo - Schoft
De Smeltkroes, Maarheeze
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Griffioen, Amstelveen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Het Park, Hoorn