Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Weverij
Zierikzee
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Singer
Rijkevorsel
Hof in Salland
Raalte
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Drommedaris
Enkhuizen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Tuin
Leusden
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
De Dialoog
Ermelo
Parktheater
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
Diligentia
Den Haag
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim
Bilthoven
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
20:30
Zaantheater
Zaandam
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
De alkeburcht
Roelofarendsveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Dok6
Panningen
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Singer Theater
Laren
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
C.C. De Steenoven
Herzele
20:30
Podium heino
Heino
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Spant!
Bussum
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
donderdag 02 maart 2017
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Weverij, Zierikzee
Philippe Geubels
Zaantheater, Zaandam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
William Boeva - Reset
De Singer, Rijkevorsel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Hof in Salland, Raalte
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Matroesjka - Brainwash
Drommedaris, Enkhuizen
Jochen Otten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Omval, Diemen
20:30
André Manuel - De Onzen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Podium Hoge Woerd, De Meern
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Flint, Amersfoort
vrijdag 03 maart 2017
Philippe Geubels
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Werftheater, Utrecht
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater Carrousel, Ommen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater De Tuin, Leusden
Kirsten van Teijn - Zalf
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Oldenosborn - #Life
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Dialoog, Ermelo
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Parktheater, Eindhoven
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Meerpaal, Dronten
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Diligentia, Den Haag
20:15
Watskeburt?! - de musical
Spant!, Bussum
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Het Evertshuis, Bodegraven
George van Houts - Kom Plot
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim, Bilthoven
Matroesjka - Brainwash
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Kennemer Theater, Beverwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Soundos - Geboren met ervaring
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!!
De Nieuwe Kolk, Assen
André Manuel - De Onzen
Posttheater, Arnhem
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Diederik van Vleuten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - De Afterparty
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 04 maart 2017
20:00
Philippe Geubels
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tineke Schouten - T-splitsing
Zaantheater, Zaandam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Zaantheater, Zaandam
Kirsten van Teijn - Zalf
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Ludens, Voorburg
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Werftheater, Utrecht
20:15
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Agnietenhof, Tiel
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
George van Houts - Kom Plot
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
De alkeburcht, Roelofarendsveen
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Dok6, Panningen
20:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Kom, Nieuwegein
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Mike Boddé - De Geurige Man
Singer Theater, Laren
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
William Boeva - Reset
C.C. De Steenoven, Herzele
20:30
Matroesjka - Brainwash
Podium heino, Heino
André Manuel - De Onzen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Spant!, Bussum
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Cabarestafette
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Niet Schieten! - Kusje erop!
Flint, Amersfoort
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
TAQA Theater De Vest, Alkmaar