Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Veste
Delft
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
19:45
Simplon
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Dok6
Panningen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Hoftheater
Raalte
Diligentia
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
MFC De Pluk
Geldermalsen
Koningshof
Maassluis
Theater de Kom
Nieuwegein
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Almere
Almere
Theater Dakota
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cultura
Ede
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Zaantheater
Zaandam
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Sneek
Sneek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Almere
Almere
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Hasselt
Hasselt
Het Klooster
Woerden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Den Herd
Bladel
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
dinsdag 13 december 2016
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 14 december 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Sneek, Sneek
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Minou Bosua - Minoux
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Dakota, Den Haag
Lebbis - Good News Show
Theater de Spiegel, Zwolle
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends - De Afterparty
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
19:45
Adam Fields / Jasper van Kuijk / Johan van Gulik / Silvester Zwaneveld
Simplon, Groningen
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
NUHR
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Tim Fransen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater Sneek, Sneek
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Yentl & de Boer, De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Diligentia, Den Haag
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Watskeburt?! - de musical
De Meerpaal, Dronten
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater De Omval, Diemen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 15 december 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Dok6, Panningen
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Griffioen, Amstelveen
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Hoftheater, Raalte
Johan Goossens - Daglicht
Diligentia, Den Haag
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Purmaryn, Purmerend
René van Meurs - Even goede vrienden
MFC De Pluk, Geldermalsen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Koningshof, Maassluis
Minou Bosua - Minoux
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Tegenwind
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Muze, Noordwijk
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
André Manuel - De Onzen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Almere, Almere
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Dakota, Den Haag
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Speeldoos, Baarn
Daniël Arends - De Afterparty
Het Klooster, Woerden
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schuur, Haarlem
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Figi Theater, Zeist
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Markant Uden, Uden
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Pants Down Circus : "Rock"
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Enge Buren - Ruk!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Sara Kroos - Doorgefokt
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Chassé Theater, Breda
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
vrijdag 16 december 2016
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Cultura, Ede
Kirsten van Teijn - Zalf
Schaffelaartheater, Barneveld
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Minou Bosua - Minoux
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Meenthe, Steenwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Griffioen, Amstelveen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Junushoff Theater, Wageningen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Sneek, Sneek
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Almere, Almere
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Dakota, Den Haag
Debby Petter - Bed & Breakfast
Theater de Kom, Nieuwegein
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Hasselt, Hasselt
Daniël Arends - De Afterparty
Het Klooster, Woerden
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
C.C. Den Herd, Bladel
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer