Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
20:15
van Beresteyn
Veendam
De Kattendans
Bergeijk
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Meervaart
Amsterdam
Het Kielzog
Hoogezand
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Kulturhus
Borne
De Schattelijn
Geertruidenberg
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
van Beresteyn
Veendam
Beauforthuis
Austerlitz
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Flint
Amersfoort
Theater De Omval
Diemen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kom
Nieuwegein
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Chassé Theater
Breda
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Markant Uden
Uden
20:15
City Theater
Schijndel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Vestzaktheater
Enschede
Theater Sneek
Sneek
Theater de Griffioen
Amstelveen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Veluvine
Nunspeet
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Koornbeurs
Franeker
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Wilminktheater
Enschede
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
City Theater
Schijndel
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Singer Theater
Laren
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Eendracht
Gemert
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater Zuidplein
Rotterdam
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
zaterdag 14 oktober 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Figi Theater, Zeist
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
van Beresteyn, Veendam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kattendans, Bergeijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Meervaart, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Kielzog, Hoogezand
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. De Ruchte, Someren
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bouwkunde, Deventer
Piepschuim
Theater Kulturhus, Borne
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Schattelijn, Geertruidenberg
Ton Kas - Kakmaker
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
zondag 15 oktober 2017
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 16 oktober 2017
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
James Veitch
Boom Chicago, Amsterdam
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Leidse Schouwburg, Leiden
Jetty Mathurin - De Overdracht
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 17 oktober 2017
Jetty Mathurin - De Overdracht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Zonder verdoving
van Beresteyn, Veendam
woensdag 18 oktober 2017
Ali B - Koorts
Beauforthuis, Austerlitz
Daniël Arends - De Afterparty
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Flint, Amersfoort
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater De Omval, Diemen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Kom, Nieuwegein
Martijn Koning - Koning te rijk
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Leest, Waalwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ton Kas - Kakmaker
Chassé Theater, Breda
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Zonder verdoving
Theater de Koornbeurs, Franeker
donderdag 19 oktober 2017
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Aron Elstak / Fabian Franciscus / Verkeerd Gekruid
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Danibal / Jeroen Winkelman
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:30
De man die ik niet wilde worden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Markant Uden, Uden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
City Theater, Schijndel
Martijn Koning - Koning te rijk
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Sjaak Bral
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cpunt Theater, Hoofddorp
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Mythe, Goes
20:30
Zonder verdoving
Theater de Kappen, Haaksbergen
vrijdag 20 oktober 2017
Ali B - Koorts
Het Postkantoor, Bovenkarspel
André Manuel - De Onzen
Vestzaktheater, Enschede
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Sneek, Sneek
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Marian Mudder - Sofia Sessies
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:30
Piepschuim
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Sjaak Bral
Het Veur Theater, Leidschendam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Veluvine, Nunspeet
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 21 oktober 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Koornbeurs, Franeker
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Wilminktheater, Enschede
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Jan Beuving - Raaklijn
Meervaart, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
City Theater, Schijndel
Martijn Koning - Koning te rijk
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Piepschuim
Theater De Omval, Diemen
20:30
Sjaak Bral
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Singer Theater, Laren
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
maandag 23 oktober 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 24 oktober 2017
Ali B - Koorts
De Eendracht, Gemert
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jetty Mathurin - De Overdracht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Venray, Venray
woensdag 25 oktober 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zuidplein, Rotterdam
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk