Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Walhalla
Rotterdam
Singer Theater
Laren
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Chassé Theater
Breda
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Klooster
Woerden
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Cultureel Centrum De Wis
Loosbroek
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Deventer Schouwburg
Deventer
Lindenberg Theater
Nijmegen
Chassé Theater
Breda
Theater Bouwkunde
Deventer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Fransche School Culemborg
Culemborg
Agnietenhof
Tiel
C.C. De Kei
Reusel
Theater Bouwkunde
Deventer
van Beresteyn
Veendam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Musiater
Zevenaar
Theater Ludens
Voorburg
Theater aan de Schie
Schiedam
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Vestzaktheater
Son
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Kukeleku
Horst
17:30
Jopenkerk
Haarlem
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
De Flux
Zaandam
20:15
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Simplon
Groningen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Dialoog
Ermelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Hof 88
Almelo
Wilminktheater
Enschede
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Veste
Delft
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Theater aan de Schie
Schiedam
Podium Hoge Woerd
De Meern
BREStheater
Brielle
Theater Ludens
Voorburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
CulturA & Zo
Nootdorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Maaspoort
Venlo
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Schattelijn
Geertruidenberg
woensdag 04 oktober 2017
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Singer Theater, Laren
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Lochem, Lochem
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kampanje, Den Helder
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Javier Guzman - Ga-bie-jer
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
donderdag 05 oktober 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Klooster, Woerden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston We Have
Gigant, Apeldoorn
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum De Wis, Loosbroek
20:15
Zonder verdoving
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cultura, Ede
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Piepschuim
Het Evertshuis, Bodegraven
vrijdag 06 oktober 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Koning - Koning te rijk
Lindenberg Theater, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Bouwkunde, Deventer
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Wilminktheater, Enschede
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Griffioen, Amstelveen
zaterdag 07 oktober 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Koning - Koning te rijk
Fransche School Culemborg, Culemborg
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. De Kei, Reusel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Bouwkunde, Deventer
Eric van Sauers - De lief en leed tour
van Beresteyn, Veendam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Musiater, Zevenaar
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Ludens, Voorburg
Ton Kas - Kakmaker
Theater aan de Schie, Schiedam
Jandino Asporaat / Murth Mossel - Bemm Comedy @ ICFR
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Vestzaktheater, Son
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Griffioen, Amstelveen
zondag 08 oktober 2017
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kukeleku, Horst
17:30
Edson Da Graça / Martijn Oosterhuis
Jopenkerk, Haarlem
20:00
Chris Rock
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
Fabian Franciscus / Pepijn Schoneveld / Raoul Heertje - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
maandag 09 oktober 2017
20:15
Climate Comedy Night
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 10 oktober 2017
Zonder verdoving
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Roy en Hedy Grünewald
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
woensdag 11 oktober 2017
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bellevue, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Spiegel, Zwolle
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Koorts
Het Veur Theater, Leidschendam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Zonder verdoving
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Weijer, Boxmeer
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Comedy Night
Simplon, Groningen
donderdag 12 oktober 2017
Ali B - Koorts
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Dialoog, Ermelo
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Hof 88, Almelo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Wilminktheater, Enschede
Jetty Mathurin - De Overdracht
Deventer Schouwburg, Deventer
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Veste, Delft
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
De Afterparty
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Zonder verdoving
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Munttheater, Weert
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Agora Theater Druten, Druten
vrijdag 13 oktober 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan de Schie, Schiedam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podium Hoge Woerd, De Meern
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
BREStheater, Brielle
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Ludens, Voorburg
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
CulturA & Zo, Nootdorp
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Marlon Kicken
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Piepschuim
De Maaspoort, Venlo
Sanne Wallis de Vries - Gut
Diligentia, Den Haag
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Omval, Diemen
21:00
Uit de hoge hoed improv comedy
Neushoorn, Leeuwarden
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 14 oktober 2017
Ali B - Koorts
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Schattelijn, Geertruidenberg