Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Boodschap
Rijen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parktheater
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Vooruit
Gent
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Leest
Waalwijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater PePijn
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Veste
Delft
Zaantheater
Zaandam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Muze
Noordwijk
Scheldetheater
Terneuzen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Jan van Besouw
Goirle
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Cardo
Groesbeek
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan de Schie
Schiedam
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Fransche School Culemborg
Culemborg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
013
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Cultura
Ede
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Fidei et Arti
Oudenbosch
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Kolk
Assen
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
zaterdag 07 april 2018
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Meervaart, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
De Boodschap, Rijen
zondag 08 april 2018
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater 't Onderdak, Sassenheim
maandag 09 april 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 10 april 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Richard Groenendijk - Om alles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parktheater, Eindhoven
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 11 april 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
William Boeva - Reset
Vooruit, Gent
George van Houts - Kom Plot
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater 't Speelhuis, Helmond
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Johan Goossens - Vlam
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Pieter Derks - Spot
Cpunt Theater, Hoofddorp
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Koorts
De Meenthe, Steenwijk
André Manuel - De Onzen
Theater De Veste, Delft
20:00
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Heppie de Peppie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Emilio Guzman - Kom dan!
Meervaart, Amsterdam
donderdag 12 april 2018
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Theater de Kom, Nieuwegein
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Lindenberg Theater, Nijmegen
Joep Onderdelinden - Ooit
Goudse Schouwburg, Gouda
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Leest, Waalwijk
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schaffelaartheater, Barneveld
Soundos - Niets te verliezen
Theater PePijn, Den Haag
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Veste, Delft
Johan Goossens - Vlam
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Stefano Keizers - Erg heel
Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Muze, Noordwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Scheldetheater, Terneuzen
Pieter Derks - Spot
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Jan van Besouw, Goirle
Ali B - Koorts
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Cardo, Groesbeek
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Harmonie, Leeuwarden
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater aan de Schie, Schiedam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Cameretten - Finalistentournee 2017
013, Tilburg
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Munttheater, Weert
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Dorine Wiersma - Gaan we katten
Cultura, Ede
20:30
Sartre zegt sorry - Laura van Dolron
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 13 april 2018
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rayen Panday - Fenomeen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Thomas Smith - Strak
Fidei et Arti, Oudenbosch
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Het Park, Hoorn
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Kolk, Assen
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Kennemer Theater, Beverwijk
Soundos - Niets te verliezen
Het Veur Theater, Leidschendam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Bussel, Oosterhout
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Lievekamp, Oss
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Purmaryn, Purmerend