Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Chassé Theater
Breda
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Stoep
Spijkenisse
S.C.C. De Ruchte
Someren
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Luctor et Emergo
Rilland
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Kleine Willem
Enschede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
De Nieuwe Kolk
Assen
17:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kampanje
Den Helder
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
07:30
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Schuur
Haarlem
Wilminktheater
Enschede
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
woensdag 01 mei 2019
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Chassé Theater, Breda
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Maagd, Bergen op Zoom
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 02 mei 2019
Patrick Laureij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Om Alles!
Figi Theater, Zeist
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Junushoff Theater, Wageningen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schouwburg Venray, Venray
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Maaspoort, Venlo
Kiki Schippers - Waar
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Markant Uden, Uden
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Stoep, Spijkenisse
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater De Willem, Papendrecht
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Thomas Acda - Motel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Louise Korthals - Alles is er
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
De Bourgondische Belgen IV
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Souvenirs
Parktheater, Eindhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Javier Guzman - Guzmán - Premiere
Diligentia, Den Haag
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Veste, Delft
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Hoge Woerd, De Meern
Henry van Loon - Onze Henry
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Freek de Jonge - De Suppoost
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 03 mei 2019
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Spiegel, Zwolle
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Venray, Venray
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
Kommil Foo - Oogst
Scheldetheater, Terneuzen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Stoep, Spijkenisse
Javier Guzman - Guzmán
S.C.C. De Ruchte, Someren
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Louise Korthals - Alles is er
Luctor et Emergo, Rilland
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Bussel, Oosterhout
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Aan de Slinger, Houten
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Nathalie Baartman - Breek
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Willem, Enschede
Emilio Guzman - Kom dan!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Kampanje, Den Helder
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Partizanen - Het leven an sich
Chassé Theater, Breda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Chassé Theater, Breda
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Nieuwe Kolk, Assen
17:00
Klap Op De Maand
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Meervaart, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Flint, Amersfoort
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 04 mei 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Kampanje, Den Helder
Thomas Smith - De jaren van verstand
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
maandag 06 mei 2019
20:00
Ali B. - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Beatrix Theater, Utrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Leidse Schouwburg, Leiden
07:30
Start-Up Comedy met Jim Speelmans en ontbijt
Diligentia, Den Haag
20:15
Victor Luis Van Es - Stille Strijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Flint, Amersfoort
dinsdag 07 mei 2019
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Odeon, Zwolle
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater aan de Schie, Schiedam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
De Partizanen - Het leven an sich
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Leidse Schouwburg, Leiden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schuur, Haarlem
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Wilminktheater, Enschede
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Veste, Delft
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam