Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
De Speeldoos
Vught
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Markant Uden
Uden
Agnietenhof
Tiel
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Dok6
Panningen
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater De Tuin
Leusden
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Kulturhus Holten
Holten
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posthuis Theater
Heerenveen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
De Schakel
Gilze
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Kleine Willem
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Energiehuis
Dordrecht
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Spant!
Bussum
De Nieuwe Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Theater Hof 88
Almelo
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Reggehof
Goor
20:30
De Schakel
Gilze
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Jan van Besouw
Goirle
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
van Beresteyn
Veendam
20:30
Hofman
Utrecht
zaterdag 06 april 2019
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Murth Mossel - Pauwer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Richard Groenendijk - Om Alles!
Junushoff Theater, Wageningen
Kommil Foo - Oogst
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Speeldoos, Vught
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Markant Uden, Uden
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Agnietenhof, Tiel
Dolf Jansen - Bijna
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Zuidplein, Rotterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Dok6, Panningen
Thijs Kemperink - Bonje
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Bussel, Oosterhout
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Lindenberg Theater, Nijmegen
De Partizanen - Het leven an sich
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Smeltkroes, Maarheeze
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater De Tuin, Leusden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Het Kielzog, Hoogezand
Arie & Silvester - Wie?!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
Johan Goossens - Vlam
Kulturhus Holten, Holten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Javier Guzman - Guzmán
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Posthuis Theater, Heerenveen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Goudse Schouwburg, Gouda
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Koornbeurs, Franeker
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kleine Willem, Enschede
Karin Bloemen - Souvenirs
ATLAS Theater, Emmen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Energiehuis, Dordrecht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Omval, Diemen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
Thomas Acda - Motel
De Molenberg, Delfzijl
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Spant!, Bussum
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Posttheater, Arnhem
Freek de Jonge - De Suppoost
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Flint, Amersfoort
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Hof 88, Almelo
Kiki Schippers - Waar
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 07 april 2019
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Karin Bloemen - Souvenirs
De Reggehof, Goor
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
18:00
Dylan Moran
Koninklijk Circus, Brussel
Nathalie Baartman - Breek
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
maandag 08 april 2019
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
Markant Uden, Uden
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finale
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 09 april 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Spiegel, Zwolle
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Najib Amhali
Markant Uden, Uden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Schie, Schiedam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Oldenhermanns - UNSEXED
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Javier Guzman - Guzmán
Jan van Besouw, Goirle
Kiki Schippers - Waar
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parktheater, Eindhoven
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Akf Deluxe - Avond van de Kleinkunst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 10 april 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Spiegel, Zwolle
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Odeon, Zwolle
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Oldenhermanns - UNSEXED
Zaantheater, Zaandam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Munttheater, Weert
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Junushoff Theater, Wageningen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Leest, Waalwijk
De Partizanen - Het leven an sich
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Karin Bloemen - Souvenirs
van Beresteyn, Veendam
20:30
Utrecht Lacht: try-out, comedy night
Hofman, Utrecht