Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Veste
Delft
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Theater Gooiland
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Hof in Salland
Raalte
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater Idea
Soest
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Rietveld Theater
Delft
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Cultura
Ede
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
ATLAS Theater
Emmen
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
De Muze
Noordwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Podium Reimerswaal
Rilland
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Theater de Schalm
Veldhoven
De Maaspoort
Venlo
20:15
CCXL Theater
Vlissingen
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Jan van Besouw
Goirle
donderdag 02 februari 2017
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Veste, Delft
Kommil Foo - Schoft
De Molenberg, Delfzijl
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Diligentia, Den Haag
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Lebbis, De Paardenpoetser
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Enge Buren - Ruk!
Wilminktheater, Enschede
Philippe Geubels
Goudse Schouwburg, Gouda
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. De Pas, Heesch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Gooiland, Hilversum
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Harmonie, Leeuwarden
Jochen Otten
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Dok6, Panningen
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Hof in Salland, Raalte
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Idea, Soest
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Speeldoos, Vught
André Manuel - De Onzen
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 03 februari 2017
20:15
Enge Buren - Ruk!
Flint, Amersfoort
20:30
Dorine Wiersma
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Posttheater, Arnhem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Spant!, Bussum
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Rietveld Theater, Delft
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Diligentia, Den Haag
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Mini & Maxi
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cultura, Ede
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Parktheater, Eindhoven
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
Theater De Cirkel, Heemskerk
Daniël Arends - De Afterparty
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Bird & Sheep - Yakanuko
De Harmonie, Leeuwarden
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
De Muze, Noordwijk
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podium Reimerswaal, Rilland
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jochen Otten
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Watskeburt?! - de musical
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment
van Beresteyn, Veendam
Kommil Foo - Schoft
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Spot
De Maaspoort, Venlo
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
CCXL Theater, Vlissingen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Leest, Waalwijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Oldenosborn - #Life
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 04 februari 2017
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Watskeburt?! - de musical
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
LOS muziektheater
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Cabaretpoel - Vier keer is leuk!
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Kirsten van Teijn - Zalf
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
BREStheater, Brielle
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Rietveld Theater, Delft
20:15
Bert Gabriels
Diligentia, Den Haag
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater RhederArt, Dieren
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Emilio Guzman, Alle mensen verzamelen!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Agora Theater Druten, Druten
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
René van Meurs - Even goede vrienden
Jan van Besouw, Goirle