Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Kukeleku
Horst
19:30
Theater Elckerlyc
Antwerpen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
19:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Lindenberg Theater
Nijmegen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Hof 88
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Hedon
Zwolle
C.C. De Zandloper
Wemmel
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Chassé Theater
Breda
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Theater de Schalm
Veldhoven
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Muze
Noordwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
zaterdag 24 maart 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
OOIT
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 25 maart 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Kukeleku, Horst
19:30
Rob Schneider
Theater Elckerlyc, Antwerpen
maandag 26 maart 2018
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Henk Schiffmacher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
André Manuel - De Onzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 27 maart 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Zonder verdoving
Theater de Kom, Nieuwegein
Stefano Keizers - Erg heel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
20:30
Rob Schneider
Boom Chicago, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 28 maart 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Zonder verdoving
Munttheater, Weert
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Pieter Derks - Spot
Theater de Purmaryn, Purmerend
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Lievekamp, Oss
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Lindenberg Theater, Nijmegen
Emilio Guzman - Kom dan!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Fulcotheater, IJsselstein
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posthuis Theater, Heerenveen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
ATLAS Theater, Emmen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Veste, Delft
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Chassé Theater, Breda
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Meervaart, Amsterdam
20:00
Nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Hof 88, Almelo
André Manuel - De Onzen
Theaterhotel Almelo, Almelo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 29 maart 2018
20:30
Comedy Night!
Hedon, Zwolle
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Zandloper, Wemmel
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Zonder verdoving
Theater De Leest, Waalwijk
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater aan de Schie, Schiedam
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Bussel, Oosterhout
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Johan Goossens - Vlam
Theater de Kom, Nieuwegein
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Comedy Night @ De Kleine Willem
De Kleine Willem, Enschede
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ali B - Koorts
Deventer Schouwburg, Deventer
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Chassé Theater, Breda
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Meervaart, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Koning - Koning te rijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 30 maart 2018
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Zaantheater, Zaandam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Ludens, Voorburg
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Schalm, Veldhoven
Leon van der Zanden - Kameleon
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Thomas Smith - Strak
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning te rijk
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Walhalla, Rotterdam
Soundos - Niets te verliezen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Spot
De Muze, Noordwijk
Ali B - Koorts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Harmonie, Leeuwarden
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Aan de Slinger, Houten
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Het Park, Hoorn