Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
van Beresteyn
Veendam
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Palethe
Overpelt
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
De alkeburcht
Roelofarendsveen
Theater De Veste
Delft
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Chassé Theater
Breda
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Flux
Zaandam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Theater de Stoep
Spijkenisse
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Venray
Venray
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Harmonie
Leeuwarden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Munttheater
Weert
DeLaMar
Amsterdam
Munttheater
Weert
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Hof 88
Almelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Sneek
Sneek
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Zaantheater
Zaandam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. De steiger Boom
Boom
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
vrijdag 12 mei 2017
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sanne Wallis de Vries - Gut
van Beresteyn, Veendam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Flint, Amersfoort
20:00
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Hengelo, Hengelo
William Boeva - Reset
C.C. Palethe, Overpelt
zaterdag 13 mei 2017
André Manuel - De Onzen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De alkeburcht, Roelofarendsveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - De Afterparty
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Chassé Theater, Breda
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Harry Glotzbach / Kristel Zweers
De Flux, Zaandam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Stoep, Spijkenisse
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Purmaryn, Purmerend
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Deventer Schouwburg, Deventer
Michael McIntyre
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Mini & Maxi
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Spot
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Oosterpoort, Groningen
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Markant Uden, Uden
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Harmonie, Leeuwarden
zondag 14 mei 2017
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadstheater Arnhem, Arnhem
maandag 15 mei 2017
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Flint, Amersfoort
20:00
De Grote Improvisatieshow
Beatrix Theater, Utrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Theo Maassen
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 16 mei 2017
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Sleutelmoment
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
woensdag 17 mei 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Venray, Venray
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Harmonie, Leeuwarden
Henry van Loon - Sleutelmoment
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Javier Guzman - G-BIE-JER
De Nieuwe Kolk, Assen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Lievekamp, Oss
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Parktheater, Eindhoven
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Oosterpoort, Groningen
Pieter Derks - Spot
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
donderdag 18 mei 2017
André Manuel - De Onzen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Munttheater, Weert
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Cabarestafette
Munttheater, Weert
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Kom, Nieuwegein
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Hof 88, Almelo
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Sneek, Sneek
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Schalm, Veldhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg de Lawei, Drachten
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Marjolijn van Kooten - Paniek
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Speeldoos, Baarn
Micha Wertheim - Iemand Anders
Zaantheater, Zaandam
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater de Griffioen, Amstelveen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
William Boeva - Reset
C.C. De steiger Boom, Boom
vrijdag 19 mei 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
De Oosterpoort, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Flint, Amersfoort
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Stoep, Spijkenisse