Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
LOLA050
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
ATLAS Theater
Emmen
00:00
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Agora Theater Druten
Druten
De Meerpaal
Dronten
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
DNK
Assen
Musis
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Floralis
Lisse
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Wilminktheater
Enschede
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Munttheater
Weert
00:00
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Hofman
Utrecht
00:00
Markant Uden
Uden
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Sneek
Sneek
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Idea
Soest
zaterdag 07 december 2019
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Front Line's last show of the decade
LOLA050, Groningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
ATLAS Theater, Emmen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Agora Theater Druten, Druten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Meerpaal, Dronten
Yora Rienstra - UP
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Hehobros
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Fransche School Culemborg, Culemborg
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Chassé Theater, Breda
20:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Murth Mossel - #NoFilter
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
DNK, Assen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Musis, Arnhem
20:00
Urbanus
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Meervaart, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
zondag 08 december 2019
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Daan Boom - De Eerste
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
17:00
Michèle Bernier
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Meervaart, Amsterdam
maandag 09 december 2019
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Floralis, Lisse
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 10 december 2019
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Kom, Nieuwegein
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Wilminktheater, Enschede
00:00
Yora Rienstra - UP
Parktheater, Eindhoven
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
woensdag 11 december 2019
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Munttheater, Weert
00:00
Jan Beuving - Rotatie
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Markant Uden, Uden
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lebbis - De Ervaring
Theater Sneek, Sneek
20:30
Sean McLoughlin (UK)
Comedy Club Haug, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Lievekamp, Oss
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Daan Boom - De Eerste
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Edson Da Graça - Wakker
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Parktheater, Eindhoven
20:15
Kommil Foo - Oogst
Cultura, Ede
Sara Kroos - Verte
Schouwburg de Lawei, Drachten
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:15
Minoux - Moeder mag niet dood
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Hehobros
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theaterhotel Almelo, Almelo
donderdag 12 december 2019
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Odeon, Zwolle
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Hehobros
C.C Warenar, Wassenaar
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Rayen Panday - Trigger
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lebbis - De Ervaring
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater Idea, Soest