Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:45
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Kunstencentrum Vlaams Fruit
Antwerpen
14:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Parktheater
Eindhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
De Muze
Noordwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Zaantheater
Zaandam
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bellevue
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Werf
Aalst
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
C.C. De Kruisboog
Tienen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Idea
Soest
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:30
Den heuvel
Alphen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Schaffelaartheater
Barneveld
Zaantheater
Zaandam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Theater de Kom
Nieuwegein
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Dok6
Panningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Leest
Waalwijk
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Achterolmen
Maaseik
zaterdag 19 november 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Figi Theater, Zeist
De Partizanen - Welkom in Partizanië
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:45
Another Kind of Blue - Blue Technology
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
zondag 20 november 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Kunstencentrum Vlaams Fruit, Antwerpen
14:00
The Sunshine Boys
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eddie Izzard
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 21 november 2016
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadshoftheater Vianen, Vianen
dinsdag 22 november 2016
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater De Veste, Delft
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Posttheater, Arnhem
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Spot
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Micha Wertheim - Ergens Anders
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Parktheater, Eindhoven
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Javier Guzman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
De Muze, Noordwijk
woensdag 23 november 2016
Youp van 't Hek - Licht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Parktheater, Eindhoven
20:15
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Flint, Amersfoort
20:00
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Schalm, Veldhoven
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Zaantheater, Zaandam
Minou Bosua - Minoux
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Mini & Maxi
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Hillenius - De man in bonus
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marc-Marie Huijbregts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kom, Nieuwegein
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Bellevue, Amsterdam
Joep Onderdelinden - Taart!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Zuidplein, Rotterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Meenthe, Steenwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Ali B - Je Suis Ali
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Kruisboog, Tienen
donderdag 24 november 2016
Youp van 't Hek - Licht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Idea, Soest
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Schouwburg de Lawei, Drachten
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
19:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
HAN Campustheater, Nijmegen
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Den heuvel, Alphen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schaffelaartheater, Barneveld
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Zaantheater, Zaandam
Minou Bosua - Minoux
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Markant Uden, Uden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Dok6, Panningen
Johan Goossens - Daglicht
Cpunt Theater, Hoofddorp
Joep Onderdelinden - Taart!
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Parktheater, Eindhoven
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Griffioen, Amstelveen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Hans Liberg, Tràlàlàlà voor iedereen!!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Leest, Waalwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Achterolmen, Maaseik