Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Zwaan
Uitgeest
20:00
van Beresteyn
Veendam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
C.C Warenar
Wassenaar
Zaantheater
Zaandam
Figi Theater
Zeist
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstencentrum Vlaams Fruit
Antwerpen
14:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Theater De Veste
Delft
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Parktheater
Eindhoven
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. De Werf
Aalst
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
C.C. De Kruisboog
Tienen
Theater de Schalm
Veldhoven
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Den heuvel
Alphen
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Vorstin
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:15
Dok6
Panningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Idea
Soest
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. De Kruisboog
Tienen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
zaterdag 19 november 2016
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Zwaan, Uitgeest
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
van Beresteyn, Veendam
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Pieter Derks - Spot
C.C Warenar, Wassenaar
Micha Wertheim - Ergens Anders
Zaantheater, Zaandam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Figi Theater, Zeist
zondag 20 november 2016
20:00
Eddie Izzard
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Kunstencentrum Vlaams Fruit, Antwerpen
14:00
The Sunshine Boys
Goudse Schouwburg, Gouda
maandag 21 november 2016
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadshoftheater Vianen, Vianen
dinsdag 22 november 2016
20:00
Javier Guzman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Orpheus, Apeldoorn
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Parktheater, Eindhoven
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Micha Wertheim - Ergens Anders
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
De Muze, Noordwijk
Pieter Derks - Spot
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
woensdag 23 november 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. De Werf, Aalst
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Hof 88, Almelo
20:15
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Flint, Amersfoort
20:00
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Mini & Maxi
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Licht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Parktheater, Eindhoven
Joep Onderdelinden - Taart!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Minou Bosua - Minoux
Theater 't Speelhuis, Helmond
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Agora Theater Lelystad, Lelystad
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Martijn Hillenius - De man in bonus
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Ali B - Je Suis Ali
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Pieter Derks - Spot
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Zuidplein, Rotterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater aan de Schie, Schiedam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Meenthe, Steenwijk
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Kruisboog, Tienen
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Schalm, Veldhoven
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Zaantheater, Zaandam
Marc-Marie Huijbregts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 24 november 2016
André Manuel - De Onzen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Den heuvel, Alphen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schaffelaartheater, Barneveld
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Joep Onderdelinden - Taart!
De Molenberg, Delfzijl
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Licht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Hans Liberg, Tràlàlàlà voor iedereen!!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Parktheater, Eindhoven
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Goudse Schouwburg, Gouda
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Johan Goossens - Daglicht
Cpunt Theater, Hoofddorp
Minou Bosua - Minoux
Theater Aan de Slinger, Houten
Daniël Arends - De Afterparty
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Ali B - Je Suis Ali
Fulcotheater, IJsselstein
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
HAN Campustheater, Nijmegen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Dok6, Panningen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Idea, Soest
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Kruisboog, Tienen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Markant Uden, Uden
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht