Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
Markant Uden
Uden
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
Chassé Theater
Breda
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Theater de Koornbeurs
Franeker
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Cardo
Groesbeek
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
Singer Theater
Laren
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Kom
Nieuwegein
HAN Campustheater
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Maaspoort
Venlo
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Gashouder
Dedemsvaart
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. Deurne
Deurne
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
Jan van Besouw
Goirle
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Grenedeer
Gronsveld
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
woensdag 16 januari 2019
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
Jörgen Raymann - Wubbo's last words: Save the Earth
Markant Uden, Uden
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Werftheater, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Matroesjka - Brainwash
Theater De Leest, Waalwijk
Murth Mossel - Pauwer
Zaantheater, Zaandam
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Spiegel, Zwolle
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 17 januari 2019
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Rayen Panday - Fenomeen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Patrick Laureij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Orpheus, Apeldoorn
Najib Amhali - Waar was ik?
De Nieuwe Kolk, Assen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schaffelaartheater, Barneveld
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kattendans, Bergeijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Chassé Theater, Breda
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Hoge Woerd, De Meern
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wilminktheater, Enschede
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Koornbeurs, Franeker
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Goudse Schouwburg, Gouda
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Cardo, Groesbeek
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
De Partizanen - Het leven an sich
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Aan de Slinger, Houten
Matroesjka - Brainwash
Singer Theater, Laren
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Harmonie, Leeuwarden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Kom, Nieuwegein
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
HAN Campustheater, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Purmaryn, Purmerend
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Winsinghhof, Roden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Walhalla, Rotterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Sneek, Sneek
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
20:30
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Funda Mujde - Funda stelt zich aan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Werftheater, Utrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Maaspoort, Venlo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Storm, Winterswijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Zaantheater, Zaandam
Arie & Silvester - Wie?!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 18 januari 2019
Freek de Jonge - De Suppoost
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Johan Goossens - Vlam
Gashouder, Dedemsvaart
Matroesjka - Brainwash
De Molenberg, Delfzijl
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Kampanje, Den Helder
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Kampanje, Den Helder
Maartje & Kine - Vibrato
C.C. Deurne, Deurne
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater De Omval, Diemen
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
Arie & Silvester - Wie?!
ATLAS Theater, Emmen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Jan van Besouw, Goirle
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater 't Pand, Gorinchem
Alex Ploeg Ultimatum
Goudse Schouwburg, Gouda
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater Grenedeer, Gronsveld
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Concordia, Haastrecht
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Posthuis Theater, Heerenveen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Posthuis Theater, Heerenveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Het Park, Hoorn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Aan de Slinger, Houten