Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
20:30
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
De Muze
Noordwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater Sneek
Sneek
Wilminktheater
Enschede
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
C.C. De tippe
Vledder
Theater de Speeldoos
Baarn
DeMess
Naarden
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
Martiniplaza
Groningen
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
Het Klooster
Woerden
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater de Mythe
Goes
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Veluvine
Nunspeet
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
C.C. Deurne
Deurne
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Beauforthuis
Austerlitz
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
DNK
Assen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Musis
Arnhem
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
00:00
Agora Theater Druten
Druten
De Meerpaal
Dronten
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Vestzaktheater
Son
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
woensdag 04 december 2019
20:15
Hehobros
Het Klooster, Woerden
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt u allen mee voor Drs P.!
Cultura, Ede
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Daniela Ziegler / Helmut Baumann
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater De Lievekamp, Oss
Best of... Ton Kas
De Muze, Noordwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Anuar - EERLIJK
Meervaart, Amsterdam
donderdag 05 december 2019
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
René van Meurs - Hunkert
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Hehobros
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 06 december 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Urbanus
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater Sneek, Sneek
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Wilminktheater, Enschede
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:30
SEFA DOĞANAY
TivoliVredenburg, Utrecht
Sara Kroos - Verte
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
René van Meurs - Hunkert
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Rayen Panday - Trigger
C.C. De tippe, Vledder
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Speeldoos, Baarn
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
DeMess, Naarden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Junushoff Theater, Wageningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
21:00
Mouna Laroussi - Schijtziek
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lebbis - De Ervaring
Meervaart, Amsterdam
20:15
Kees van Amstel
De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Klooster, Woerden
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Mythe, Goes
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Diligentia, Den Haag
20:00
Jacob Spoelstra
Veluvine, Nunspeet
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Zinin, Nijverdal
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Deurne, Deurne
20:30
Hehobros
Parktheater, Eindhoven
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg de Lawei, Drachten
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Enge Buren - BASTA!
Koningshof, Maassluis
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
De Partizanen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Daniela Ziegler / Helmut Baumann
Beauforthuis, Austerlitz
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Daan Boom - De Eerste
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Best of... Ton Kas
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Anuar - EERLIJK
Meervaart, Amsterdam
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Kerkrade, Kerkrade
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Ali B - Koorts
Podium Hoge Woerd, De Meern
zaterdag 07 december 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Yora Rienstra - UP
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Urbanus
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
DNK, Assen
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Zaantheater, Zaandam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Musis, Arnhem
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
C.C. Zundert, Zundert
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Sara Kroos - Verte
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Fransche School Culemborg, Culemborg
00:00
René van Meurs - Hunkert
Agora Theater Druten, Druten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Meerpaal, Dronten
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
20:15
Murth Mossel - #NoFilter
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Verwachting, Ritthem
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Vestzaktheater, Son
20:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
ATLAS Theater, Emmen
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden