Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Diligentia
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Dok6
Panningen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Wilminktheater
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Veste
Delft
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Koningshof
Maassluis
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
C.C. Deurne
Deurne
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Veluvine
Nunspeet
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater de Mythe
Goes
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Het Klooster
Woerden
20:15
De Maaspoort
Venlo
Meervaart
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
DeMess
Naarden
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
C.C. De tippe
Vledder
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater Gooiland
Hilversum
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kom
Nieuwegein
Agnietenhof
Tiel
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
Helsdingen
Vianen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. Stroud
Putten
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Chassé Theater
Breda
woensdag 04 december 2019
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Soundos - Niets te verliezen
Dok6, Panningen
20:00
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Martiniplaza, Groningen
20:30
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Kennemer Theater, Beverwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
donderdag 05 december 2019
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Veste, Delft
20:30
Hehobros
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
René van Meurs - Hunkert
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 06 december 2019
20:00
Ali B - Koorts
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Anuar - EERLIJK
Meervaart, Amsterdam
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Best of... Ton Kas
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Daan Boom - De Eerste
Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Daniela Ziegler / Helmut Baumann
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
De Partizanen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Enge Buren - BASTA!
Koningshof, Maassluis
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:30
Hehobros
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Deurne, Deurne
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Jacob Spoelstra
Veluvine, Nunspeet
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Diligentia, Den Haag
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Mythe, Goes
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Klooster, Woerden
20:15
Kees van Amstel
De Maaspoort, Venlo
Lebbis - De Ervaring
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Mouna Laroussi - Schijtziek
Podium Mozaiek, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
DeMess, Naarden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Rayen Panday - Trigger
C.C. De tippe, Vledder
00:00
René van Meurs - Hunkert
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sara Kroos - Verte
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
SEFA DOĞANAY
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Wilminktheater, Enschede
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater Sneek, Sneek
20:00
Urbanus
Het Kielzog, Hoogezand
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 07 december 2019
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Best of... Ton Kas
Theater Gooiland, Hilversum
Cameretten - Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater de Purmaryn, Purmerend
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Kom, Nieuwegein
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Agnietenhof, Tiel
20:30
Enge Buren - BASTA!
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Front Line's last show of the decade
LOLA050, Groningen
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Helsdingen, Vianen
20:30
Hehobros
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Stroud, Putten
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Schalm, Veldhoven
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Chassé Theater, Breda