Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Munttheater
Weert
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Hoftheater
Raalte
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Chassé Theater
Breda
C.C. De Kruisboog
Tienen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Orpheus
Apeldoorn
Markant Uden
Uden
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Harmonie
Leeuwarden
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Werftheater
Utrecht
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
00:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Lievekamp
Oss
ATLAS Theater
Emmen
Spant!
Bussum
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Parktheater
Eindhoven
20:30
Cacaofabriek
Helmond
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Wilminktheater
Enschede
BREStheater
Brielle
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Diligentia
Den Haag
Theater Zinin
Nijverdal
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Junushoff Theater
Wageningen
Het Kielzog
Hoogezand
Theater De Omval
Diemen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kattendans
Bergeijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Kulturhus
Borne
De Speeldoos
Vught
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater 't Pand
Gorinchem
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kattendans
Bergeijk
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
De Molenberg
Delfzijl
Spant!
Bussum
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Kattendans
Bergeijk
Agora Theater Druten
Druten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Hof 88
Almelo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
donderdag 10 januari 2019
20:30
Comedy Night
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel speelt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochen Otten - Troosten
Munttheater, Weert
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Hoftheater, Raalte
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Matroesjka - Brainwash
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Stoep, Spijkenisse
Murth Mossel - Pauwer
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Najib Amhali - Waar was ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Chassé Theater, Breda
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Kruisboog, Tienen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Bussel, Oosterhout
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Markant Uden, Uden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Mozaiek, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Odeon, Zwolle
Tineke Schouten - Highlights
De Harmonie, Leeuwarden
Ton Kas - Kakmaker
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Werftheater, Utrecht
William Boeva - Reset
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
De Meenthe, Steenwijk
vrijdag 11 januari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Lievekamp, Oss
André Manuel - DREEJKLEZOEW
ATLAS Theater, Emmen
Anne-Marie Jung - Ram
Spant!, Bussum
Arie & Silvester - Wie?!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
20:30
Cacao Comedy - Stand Up Comedy
Cacaofabriek, Helmond
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
BREStheater, Brielle
De Partizanen - Het leven an sich
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Diligentia, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Zinin, Nijverdal
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Griffioen, Amstelveen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jochen Otten - Troosten
Theater de Schalm, Veldhoven
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Kennemer Theater, Beverwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posttheater, Arnhem
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Louise Korthals - Alles is er
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater De Winsinghhof, Roden
Martijn Koning - Koning van de dieren
Junushoff Theater, Wageningen
Matroesjka - Brainwash
Het Kielzog, Hoogezand
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Omval, Diemen
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Najib Amhali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Nathalie Baartman - Breek
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Wesopa Weesp, Weesp
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Lochem, Lochem
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
De Kattendans, Bergeijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Cpunt Theater, Hoofddorp
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Kulturhus, Borne
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Speeldoos, Vught
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Roovers & van Leeuwen - Alone Together
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater 't Pand, Gorinchem
00:00
Sounds Niets te verliezen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
Stefano Keizers - Erg Heel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Thijs Kemperink - Bonje
De Kattendans, Bergeijk
Thomas Smith - De jaren van verstand
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Molenberg, Delfzijl
Tineke Schouten - Highlights
Spant!, Bussum
Ton Kas - Kakmaker
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
William Boeva - Reset
S.C.C. De Ruchte, Someren
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kattendans, Bergeijk
zaterdag 12 januari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Agora Theater Druten, Druten
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Hof 88, Almelo
Arie & Silvester - Wie?!
Oude Luxor Theater, Rotterdam