Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Pul
Uden
P3
Purmerend
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
de Berchplaets
Berghem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Theater De Veste
Delft
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
van Beresteyn
Veendam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
De Maagd
Bergen op Zoom
Meervaart
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Dok6
Panningen
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Lochem
Lochem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Harmonie
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
14:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Dakota
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Weijer
Boxmeer
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
De Boodschap
Rijen
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
De Stenge
Heinkenszand
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
zondag 15 januari 2017
20:00
Comedyshow
De Pul, Uden
Kirsten van Teijn - Zalf
P3, Purmerend
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
de Berchplaets, Berghem
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 16 januari 2017
Cameretten - Finalistentournee
Theater Floralis, Lisse
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - Licht
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 17 januari 2017
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Licht
Parktheater, Eindhoven
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Spot
De Kattendans, Bergeijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Bellevue, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Schouwburg Almere, Almere
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Hof 88, Almelo
woensdag 18 januari 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Leest, Waalwijk
Pieter Derks - Spot
van Beresteyn, Veendam
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Agnietenhof, Tiel
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater De Willem, Papendrecht
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
André Manuel - De Onzen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater 't Speelhuis, Helmond
Eva Crutzen - Spiritus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Kampanje, Den Helder
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Maagd, Bergen op Zoom
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Meervaart, Amsterdam
20:30
Comedy Atelier
Comedy Cafe, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Flint, Amersfoort
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theaterhotel Almelo, Almelo
donderdag 19 januari 2017
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Spiegel, Zwolle
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater Sneek, Sneek
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Dok6, Panningen
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Muze, Noordwijk
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Lochem, Lochem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Harmonie, Leeuwarden
René van Meurs - Even goede vrienden
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater 't Speelhuis, Helmond
André Manuel - De Onzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
14:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
NUHR
Wilminktheater, Enschede
Minou Bosua - Minoux
Schouwburg de Lawei, Drachten
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Dakota, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Weijer, Boxmeer
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg Almere, Almere
vrijdag 20 januari 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Agnietenhof, Tiel
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Boodschap, Rijen
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Hoftheater, Raalte
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Willem, Papendrecht
Daniël Arends - De Afterparty
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Carrousel, Ommen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Kom, Nieuwegein
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Stenge, Heinkenszand
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda