Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Chassé Theater
Breda
Goudse Schouwburg
Gouda
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Ogterop
Meppel
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Venray
Venray
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Ins Blau
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
Lindenberg Theater
Nijmegen
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Leest
Waalwijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Zaantheater
Zaandam
C.C. Zoetegem
Zottegem
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. De Kroon
Bocholt
De Weijer
Boxmeer
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Wilminktheater
Enschede
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
De Skâns
Gorredijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. De Pas
Heesch
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
zondag 04 maart 2018
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Volle Bloei
Cpunt Theater, Hoofddorp
dinsdag 06 maart 2018
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Koorts
Schaffelaartheater, Barneveld
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Zonder verdoving
Parktheater, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lebbis - De Bovengrens
Leidse Schouwburg, Leiden
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater aan de Schie, Schiedam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 07 maart 2018
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om alles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Fuad Hassen - Held
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Spot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Veste, Delft
Jochen Otten - Troosten
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cultura, Ede
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Eva Crutzen - Opslaan Als
Jan van Besouw, Goirle
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Ogterop, Meppel
Daniël Arends - De Afterparty
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
William Boeva - Reset
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Zonder verdoving
Scheldetheater, Terneuzen
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Venray, Venray
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Leest, Waalwijk
donderdag 08 maart 2018
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Het gras bij de buren
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Molenberg, Delfzijl
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Rundfunk
Diligentia, Den Haag
20:30
George van Houts - Kom Plot
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Deventer Schouwburg, Deventer
Richard Groenendijk - Om alles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
20:00
Zonder verdoving
Theater de Mythe, Goes
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Fulcotheater, IJsselstein
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Ins Blau, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
Theater de Kom, Nieuwegein
Stefano Keizers - Erg heel
Lindenberg Theater, Nijmegen
Karin Bloemen - Volle Bloei
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Dok6, Panningen
Thomas Smith - Strak
Theater De Willem, Papendrecht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Domijnen, Sittard
Johan Goossens - Vlam
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Leest, Waalwijk
Jochen Otten - Troosten
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Zaantheater, Zaandam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Zoetegem, Zottegem
vrijdag 09 maart 2018
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
DeLaMar, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Posttheater, Arnhem
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Schaffelaartheater, Barneveld
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kroon, Bocholt
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Weijer, Boxmeer
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Rundfunk
Diligentia, Den Haag
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Percossa - BAM!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Theater 't Pand, Gorinchem
Yentl & de Boer - Magie
De Skâns, Gorredijk
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Posthuis Theater, Heerenveen
Daniël Arends - De Afterparty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Derks - Spot
C.C. De Pas, Heesch
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Marco Lopes - Moedt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp