Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kulturhus Holten
Holten
20:15
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kattendans
Bergeijk
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Leest
Waalwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Omval
Diemen
Het Klooster
Woerden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Posttheater
Arnhem
Fransche School Culemborg
Culemborg
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
15:00
Puddingfabriek
Groningen
14:00
Grand Theatre
Groningen
17:00
Grand Theatre
Groningen
15:00
Grand Theatre
Groningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Beun
Heiloo
Wilminktheater
Enschede
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Agora Theater Druten
Druten
00:00
Theater De Veste
Delft
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het spectrum
Schijndel
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Cpunt Theater
Hoofddorp
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Wilminktheater
Enschede
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater De Omval
Diemen
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Theater Idea
Soest
Munttheater
Weert
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Walhalla
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Veste
Delft
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
Koningshof
Maassluis
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
S.C.C. De Ruchte
Someren
zaterdag 05 oktober 2019
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kattendans, Bergeijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Howard Komproe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Ludens, Voorburg
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Omval, Diemen
De Patrizanen - Het leven an sich
Het Klooster, Woerden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Best of... Ton Kas
Posttheater, Arnhem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Fransche School Culemborg, Culemborg
zondag 06 oktober 2019
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Leidse Schouwburg, Leiden
15:00
Tex de Wit
Puddingfabriek, Groningen
14:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
17:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
15:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
maandag 07 oktober 2019
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 08 oktober 2019
20:00
Youp van 't Hek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Beun, Heiloo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
Jen Kirkman
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Hehobros
Schuur, Haarlem
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
woensdag 09 oktober 2019
20:00
Youp van 't Hek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het spectrum, Schijndel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater De Omval, Diemen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Best of... Ton Kas
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
donderdag 10 oktober 2019
20:00
Urbanus
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Sara Kroos - Verte
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Idea, Soest
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Munttheater, Weert
20:00
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Ervaring
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
20:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Henry van Loon - Onze Henry
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Hehobros
Theater Concordia, Enschede
20:30
Fred van Leer - Leer van Fred Live
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Enge Buren - BASTA!
Het Veur Theater, Leidschendam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater Ludens, Voorburg
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater De Veste, Delft
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Podium Boxtel, Boxtel
Best of... Ton Kas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
Posttheater, Arnhem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Chassé Theater, Breda
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
vrijdag 11 oktober 2019
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Urbanus
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Evertshuis, Bodegraven
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Stacey Esajas - SOEP!
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Werftheater, Utrecht
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater De Storm, Winterswijk
Sara Kroos - Verte
Koningshof, Maassluis
00:00
René van Meurs - Hunkert
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Derks - Voor wat het waard is
S.C.C. De Ruchte, Someren