Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
S.C.C. De Enck
Oirschot
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Markant Uden
Uden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
G.C. De Wildeman
Herent
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Ludens
Voorburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Pand
Gorinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Spant!
Bussum
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Jan van Besouw
Goirle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Klif
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Eendracht
Gemert
Cultuurcentrum Schoten
Schoten
Cultura
Ede
Cinema Walburg
Hamont-Achel
C.C. De tippe
Vledder
C-Mine
Genk
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater RhederArt
Dieren
Theater Ludens
Voorburg
Theater Gooiland
Hilversum
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Theater De Molen
Beuningen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Berkelland
Eibergen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Swanla Theater
Zevenhuizen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Posttheater
Arnhem
donderdag 02 april 2020
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Schouwburg Lochem, Lochem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Het Park, Hoorn
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Koorts
Scheldetheater, Terneuzen
Karin Bloemen - Souvenirs
Schaffelaartheater, Barneveld
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. De Enck, Oirschot
The Silent Comedy
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Cameretten - Finalistentournee
Patronaat, Haarlem
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
Bij Robert
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Markant Uden, Uden
Kommil Foo - Oogst
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
Javier Guzman - Guzmán
G.C. De Wildeman, Herent
Debby Petter - De liefde voorbij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Best of... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
Plien & Bianca - En nu dan?
Deventer Schouwburg, Deventer
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Molenberg, Delfzijl
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Domijnen, Sittard
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Chassé Theater, Breda
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Sanne Wallis de Vries - Kom
Agnietenhof, Tiel
vrijdag 03 april 2020
Sara Kroos - Verte
Zaantheater, Zaandam
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Ludens, Voorburg
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Purmaryn, Purmerend
Oldenhermanns - Unsexed
Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Kampanje, Den Helder
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Griffioen, Amstelveen
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater De Boerderij, Huizen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Eva Crutzen - Try Out
Theater 't Pand, Gorinchem
Rundfunk - Todesangstschrei
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Spant!, Bussum
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marco Lopes - Wees blij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Jan van Besouw, Goirle
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Klooster, Woerden
Stefano Keizers - Sorry Baby
Goudse Schouwburg, Gouda
Best of... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Maartje & Kine - Hoge Noot
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Klif, Nijmegen
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Eendracht, Gemert
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum Schoten, Schoten
De Fransse Eijkel - Subtropique
Cultura, Ede
Javier Guzman - Guzmán
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Cameretten - Finalistentournee
C.C. De tippe, Vledder
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C-Mine, Genk
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 04 april 2020
Stefano Keizers - Sorry Baby
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theaterhotel Almelo, Almelo
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater RhederArt, Dieren
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Ludens, Voorburg
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Gooiland, Hilversum
Pieter Derks
Theater De Veste, Delft
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Nina De La Parra - Gods wegen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater de Schuur, Zevenbergen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater de Schalm, Veldhoven
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Purmaryn, Purmerend
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater De Molen, Beuningen
The Silent Comedy
Theater de Bussel, Oosterhout
Eva Crutzen - Try Out
Theater De Boerderij, Huizen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Concordia, Haastrecht
Hans Kazàn / Steven Kazàn
Theater Berkelland, Eibergen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lebbis - De Ervaring
Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Anuar - EERLIJK
Swanla Theater, Zevenhuizen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Venray, Venray
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jim Speelmans - Huppathee
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Posttheater, Arnhem