Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Dok6
Panningen
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater de Schuur
Zevenbergen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Beauforthuis
Austerlitz
Theater Carrousel
Ommen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater De Leest
Waalwijk
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Bon theater
Medemblik
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Oosterpoort
Groningen
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Idea
Soest
De hoogte
Winsum
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Dok6
Panningen
De Molenberg
Delfzijl
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Spiegel
Zwolle
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Lievekamp
Oss
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Kik
Elst
De Harmonie
Leeuwarden
Orpheus
Apeldoorn
DeMess
Naarden
Theater de Kampanje
Den Helder
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wesopa Weesp
Weesp
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Posttheater
Arnhem
30CC/Schouwburg
Leuven
Theater de Speeldoos
Baarn
Schouwburg Lochem
Lochem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Goudse Schouwburg
Gouda
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Lux
Nijmegen
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Weijer
Boxmeer
Theater Concordia
Enschede
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Parnassos
Utrecht
Papenstraattheater
Zwolle
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Ogterop
Meppel
Hoftheater
Raalte
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
00:00
De Domijnen
Sittard
Het Klooster
Woerden
vrijdag 01 februari 2019
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Maaspoort, Venlo
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Dok6, Panningen
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Murth Mossel - Pauwer!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zaterdag 02 februari 2019
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Walhalla, Rotterdam
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Hofpoort, Coevorden
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater de Schuur, Zevenbergen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Nathalie Baartman - Breek
Beauforthuis, Austerlitz
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater Carrousel, Ommen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Leest, Waalwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Stefano Keizers - Erg Heel
Bon theater, Medemblik
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Oosterpoort, Groningen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Spant!, Bussum
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Johan Goossens - Vlam
Theater Idea, Soest
Jeroen van Merwijk - Lucky
De hoogte, Winsum
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Dok6, Panningen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Molenberg, Delfzijl
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater Ludens, Voorburg
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Tineke Schouten - Highlights
Goudse Schouwburg, Gouda
Louise Korthals - Alles is er
Diligentia, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lievekamp, Oss
Anne-Marie Jung - Ram
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Kik, Elst
Freek de Jonge - De Suppoost
De Harmonie, Leeuwarden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Orpheus, Apeldoorn
Arno van der Heyden - Heksenjacht
DeMess, Naarden
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Kampanje, Den Helder
Murth Mossel - Pauwer
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kiki Schippers - Waar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Wesopa Weesp, Weesp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Ogterop, Meppel
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Bussel, Oosterhout
De Partizanen - Het leven an sich
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Posttheater, Arnhem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
30CC/Schouwburg, Leuven
Ali B - Koorts
Theater de Speeldoos, Baarn
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Lochem, Lochem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Lux, Nijmegen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Thomas Acda
Wilminktheater, Enschede
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Theater RhederArt, Dieren
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Zaantheater, Zaandam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Speeldoos, Vught
20:30
Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 03 februari 2019
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lievekamp, Oss
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Weijer, Boxmeer
maandag 04 februari 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Concordia, Enschede
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Het HLB Parkstad Limburg Buuttegala
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 05 februari 2019
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Parnassos, Utrecht
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Papenstraattheater, Zwolle
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Karin Bloemen - Souvenirs
Hoftheater, Raalte
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
Ali B - Koorts
Theater 't Speelhuis, Helmond
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
woensdag 06 februari 2019
Thomas Acda - Motel
Chassé Theater, Breda
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Brigitte Kaandorp - Eh...
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Sounds Niets te verliezen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Domijnen, Sittard
Oldenhermanns - UNSEXED
Het Klooster, Woerden