Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zaantheater
Zaandam
16:00
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Schuur
Haarlem
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Kantine Walhalla
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Posthuis Theater
Heerenveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C Warenar
Wassenaar
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Meenthe
Steenwijk
00:00
De Meerpaal
Dronten
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Toegift
Den Hoorn
Deventer Schouwburg
Deventer
Figi Theater
Zeist
20:30
Groene Engel
Oss
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Munttheater
Weert
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Storm
Winterswijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
00:00
C.C. Zundert
Zundert
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
De Speeldoos
Vught
DeLaMar
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
17:00
La Madeleine
Brussel
19:00
La Madeleine
Brussel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Kolk
Assen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Grenedeer
Gronsveld
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
zaterdag 20 oktober 2018
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Zaantheater, Zaandam
zondag 21 oktober 2018
16:00
Alles Moet Anders - BALL
Cacaofabriek, Helmond
20:15
TJ Miller
Meervaart, Amsterdam
maandag 22 oktober 2018
20:30
Russell Kane
Boom Chicago, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 23 oktober 2018
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:30
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Papenstraattheater, Zwolle
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Marco Lopes - Moedt
Schuur, Haarlem
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Bellevue, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Bouwkunde, Deventer
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
woensdag 24 oktober 2018
Hadewych Minis - Minis Plus
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Arie & Silvester - Wie?!
De Poorterij, Zaltbommel
Henry van Loon - Onze Henry
Kantine Walhalla, Rotterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Posthuis Theater, Heerenveen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Richard Groenendijk - Om alles!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Bovengrens
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Theater De Veste, Delft
De Partizanen - Het leven an sich
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 25 oktober 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C Warenar, Wassenaar
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Howard Komproe - Live on stage
De Meerpaal, Dronten
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Molenberg, Delfzijl
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Toegift, Den Hoorn
Lebbis - De Bovengrens
Deventer Schouwburg, Deventer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Figi Theater, Zeist
20:30
Golden Palace - WO-MAN
Groene Engel, Oss
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Yentl en de Boer - Magie
Munttheater, Weert
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Orpheus, Apeldoorn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Rundfunk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Arie & Silvester - Wie?!
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Purper - Purper's Passie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Leest, Waalwijk
Johan Goossens - Vlam
Theater De Storm, Winterswijk
Matroesjka - Brainwash
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Dave Chappelle
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 26 oktober 2018
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C. Myllesweerd, Mill
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Zundert, Zundert
Ton Kas - Kakmaker
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Maaspoort, Venlo
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kiki Schippers - Waar
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Purper - Purper's Passie
De Speeldoos, Vught
Johan Goossens - Vlam
DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Bovengrens
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
17:00
Jimmy Carr
La Madeleine, Brussel
19:00
Jimmy Carr
La Madeleine, Brussel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Oldenhermanns - UNSEXED
Posttheater, Arnhem
Arie & Silvester - Wie?!
S.C.C. De Enck, Oirschot
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schaffelaartheater, Barneveld
Tineke Schouten - Highlights
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bouwkunde, Deventer
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Beun, Heiloo
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Griffioen, Amstelveen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Kolk, Assen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Schalm, Veldhoven
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Grenedeer, Gronsveld
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Sneek, Sneek