Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
De Domijnen
Sittard
20:30
Hofman
Utrecht
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Munttheater
Weert
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Den heuvel
Alphen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Cultura
Ede
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C 't Schaliken
Herentals
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Koningshof
Maassluis
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Hoftheater
Raalte
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Idea
Soest
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Meerpaal
Dronten
00:00
Parktheater
Eindhoven
Kulturhus
Epe
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Kulturhus Holten
Holten
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
Fulcotheater
IJsselstein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
woensdag 06 november 2019
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Gelderlandfabriek, Culemborg
Lebbis - De Ervaring
Podium Hoge Woerd, De Meern
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater De Omval, Diemen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
De Patrizanen - Het leven an sich
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater Walhalla, Rotterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België
De Domijnen, Sittard
20:30
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Munttheater, Weert
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 07 november 2019
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Den heuvel, Alphen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Lama's
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Posttheater, Arnhem
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater Dakota, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Kampanje, Den Helder
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Deventer Schouwburg, Deventer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Guido Spek - Geloof niet alles wat op internet staat
Cultura, Ede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Anne Neuteboom
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Yora Rienstra - UP
Theater 't Speelhuis, Helmond
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C 't Schaliken, Herentals
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Koningshof, Maassluis
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Hoftheater, Raalte
André Manuel - DREEJKLEZOEW
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Idea, Soest
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Theater de Schalm, Veldhoven
Kirsten van Teijn - NOBEL
Schouwburg Venray, Venray
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Hehobros
Theater De Storm, Winterswijk
vrijdag 08 november 2019
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lebbis - De Ervaring
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor beginners
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Meervaart, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Lama's
Ziggo Dome, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Posttheater, Arnhem
00:00
Yora Rienstra - UP
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Jacob Spoelstra
Theater Hofpoort, Coevorden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater de Kampanje, Den Helder
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Kampanje, Den Helder
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Enge Buren - BASTA!
De Meerpaal, Dronten
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Kulturhus, Epe
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Schattelijn, Geertruidenberg
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Comedy Fabriek - Comedy Night
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Kulturhus Holten, Holten
Sara Kroos - Verte
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater De Boerderij, Huizen
Best of... Ton Kas
Fulcotheater, IJsselstein
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater De Tuin, Leusden
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:15
Hehobros
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater Zuidplein, Rotterdam