Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Ogterop
Meppel
Fulcotheater
IJsselstein
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Kulturhus Holten
Holten
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
De Dialoog
Ermelo
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
De Toegift
Den Hoorn
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
BREStheater
Brielle
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Sneek
Sneek
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Koningshof
Maassluis
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Cultura
Ede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Diligentia
Den Haag
20:00
DiamantTheater
Den Haag
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Posttheater
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Flint
Amersfoort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
14:30
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Floralis
Lisse
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
20:00
La Madeleine
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Hofman
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
De Domijnen
Sittard
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
vrijdag 01 november 2019
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Ogterop, Meppel
Sara Kroos - Verte
Fulcotheater, IJsselstein
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Kulturhus Holten, Holten
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Bill Bailey
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
René van Meurs - Hunkert
De Dialoog, Ermelo
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater De Omval, Diemen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Toegift, Den Hoorn
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Anuar - EERLIJK
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Cuijk, Cuijk
De Patrizanen - Het leven an sich
BREStheater, Brielle
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Speeldoos, Baarn
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Orpheus, Apeldoorn
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 02 november 2019
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Ludens, Voorburg
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schouwburg Venray, Venray
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Janneke de Bijl
De Maaspoort, Venlo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Sneek, Sneek
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Arto Theater, Schoonhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Best of... Ton Kas
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Koningshof, Maassluis
20:00
Soundos
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Urbanus
Wilminktheater, Enschede
20:15
Enge Buren - Basta!
Cultura, Ede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Diligentia, Den Haag
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
DiamantTheater, Den Haag
20:30
De Gestampte Meisjes
De Groene Zwaan, De Rijp
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Posttheater, Arnhem
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
DeLaMar, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Flint, Amersfoort
De Patrizanen - Het leven an sich
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 03 november 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
14:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
DeLaMar, Amsterdam
Bill Bailey
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 04 november 2019
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Floralis, Lisse
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Diligentia, Den Haag
20:00
Bill Bailey
La Madeleine, Brussel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 05 november 2019
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Hehobros
De Meenthe, Steenwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Verte
Diligentia, Den Haag
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
woensdag 06 november 2019
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Odeon, Zwolle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Munttheater, Weert
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België
De Domijnen, Sittard
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater Walhalla, Rotterdam