Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Theater De Omval
Diemen
17:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
21:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
17:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
23:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
S.C.C. De Muzenval
Eersel
11:00
Theater Concordia
Enschede
21:00
Wilminktheater
Enschede
Wilminktheater
Enschede
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
17:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Ethias Arena
Hasselt
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
C.C. Hillegom
Hillegom
21:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Smeltkroes
Maarheeze
De Smeltkroes
Maarheeze
DeMess
Naarden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Idea
Soest
De Warande
Turnhout
21:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
19:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Cafe The Joker
Antwerpen
15:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
13:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
17:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
S.C.C. De Muzenval
Eersel
11:00
Theater Concordia
Enschede
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Apollofirst Theater
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:45
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
19:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Figi Theater
Zeist
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
vrijdag 18 september 2020
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Omval, Diemen
17:00
Guido Weijers
Dordrechts Museum, Dordrecht
21:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
19:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
20:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
17:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Cpunt Theater, Hoofddorp
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Kardol - Welkom
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
William Boeva - B30VA
C.C. De kern, Wilrijk
zaterdag 19 september 2020
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
23:00
Howard Komproe / Nabil Aoulad Ayad / Rayen Panday - Fatu
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars2020
Meervaart, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Sanne Wallis de Vries
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Sanne Wallis de Vries
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Mo Gilligan
Melkweg, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kampanje, Den Helder
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Muzenval, Eersel
11:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Concordia, Enschede
21:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
20:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
17:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77
Ethias Arena, Hasselt
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Kardol - Welkom
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. Hillegom, Hillegom
21:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Schouwburg Het Park, Hoorn
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
De Smeltkroes, Maarheeze
Maartje & Kine - Speelbeesten
De Smeltkroes, Maarheeze
Kirsten van Teijn - (S)experiment
DeMess, Naarden
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Theater Idea, Soest
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Warande, Turnhout
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Schuur, Zevenbergen
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Schuur, Zevenbergen
zondag 20 september 2020
19:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
14:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cafe The Joker, Antwerpen
15:00
Rayen Panday - Trigger
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
13:00
Rayen Panday - Trigger
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
17:00
Éric Dupond-Moretti
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Muzenval, Eersel
11:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Concordia, Enschede
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Oosterpoort, Groningen
Man, man, man, de Podcast
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
maandag 21 september 2020
20:00
Legacy: Lalah Hathaway sings Donny Hathaway
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Het Depot, Leuven
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
dinsdag 22 september 2020
21:30
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
DeLaMar, Amsterdam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Apollofirst Theater, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
My Dad Wrote A Porno
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
woensdag 23 september 2020
Steef de Jong - SISI BOY
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
Drew Lynch
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Chassé Theater, Breda
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
20:45
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
19:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Figi Theater, Zeist
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 24 september 2020
21:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Theater de Speeldoos, Baarn