Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
Munttheater
Weert
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Singer Theater
Laren
Theater De Omval
Diemen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Nieuwe Kolk
Assen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Bussel
Oosterhout
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Maaspoort
Venlo
Theater Aan de Slinger
Houten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Parktheater
Eindhoven
Junushoff Theater
Wageningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Cultura
Ede
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Orpheus
Apeldoorn
Studio A58
Middelburg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Willem
Papendrecht
De Harmonie
Leeuwarden
16:00
Vorstin
Hilversum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Koningshof
Maassluis
Agnietenhof
Tiel
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Kolk
Assen
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
BREStheater
Brielle
Theater Bellevue
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Theater De Lievekamp
Oss
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kaleidoscoop
Mortsel
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Zuidplein
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Sneek
Sneek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Markant Uden
Uden
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Kik
Elst
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Flint
Amersfoort
Toestanden op Podium
Bemmel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kunstgreep
Oostzaan
dinsdag 05 december 2017
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 06 december 2017
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Vuile Huichelaar
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Sjaak Bral
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Martijn Koning - Koning te rijk
Orpheus, Apeldoorn
Leon van der Zanden - Kameleon
Parktheater, Eindhoven
Kirsten van Teijn - Zalf
Munttheater, Weert
20:00
Kern Koppen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Singer Theater, Laren
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Omval, Diemen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater aan de Schie, Schiedam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Spiegel, Zwolle
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Leest, Waalwijk
André Manuel - De Onzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Koorts
Posttheater, Arnhem
20:00
Adem in, adem uit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 07 december 2017
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ton Kas - Kakmaker
De Nieuwe Kolk, Assen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Sjaak Bral
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Bussel, Oosterhout
René van Meurs - Ik beloof niks
Lindenberg Theater, Nijmegen
Pieter Derks - Spot
De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Aan de Slinger, Houten
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Leon van der Zanden - Kameleon
Parktheater, Eindhoven
Kirsten van Teijn - Zalf
Junushoff Theater, Wageningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Johan Goossens - Vlam
Cultura, Ede
Jan Beuving - Raaklijn
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Orpheus, Apeldoorn
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Studio A58, Middelburg
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Emilio Guzman - Kom dan!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Willem, Papendrecht
Daniël Arends - De Afterparty
De Harmonie, Leeuwarden
16:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Claudia de Breij - Nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ali B - Koorts
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Adem in, adem uit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 08 december 2017
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Vincent Bijlo & vrienden - Eindejaarsconference 2017
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Fulcotheater, IJsselstein
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Sjaak Bral
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Koningshof, Maassluis
Richard Groenendijk - Om alles
Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Spot
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Piepschuim
Theater De Kolk, Assen
Martijn Koning - Koning te rijk
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
BREStheater, Brielle
Marco Lopes - Moedt
Theater Bellevue, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
ATLAS Theater, Emmen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Scheldetheater, Terneuzen
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochen Otten - Troosten
Posttheater, Arnhem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Kaleidoscoop, Mortsel
Jan Beuving - Raaklijn
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Goudse Schouwburg, Gouda
Fuad Hassen - Held
Theater Zuidplein, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Emilio Guzman - Kom dan!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Sneek, Sneek
Claudia de Breij - Nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts
Theater de Speeldoos, Baarn
zaterdag 09 december 2017
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Two shows, one gig!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ton Kas - Kakmaker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sjaak Bral
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Pieter Derks - Spot
Markant Uden, Uden
Marco Lopes - Moedt
Theater Bellevue, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Kik, Elst
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium Hoge Woerd, De Meern
Johan Goossens - Vlam
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Flint, Amersfoort
Jan Beuving - Raaklijn
Toestanden op Podium, Bemmel
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Goudse Schouwburg, Gouda
Fuad Hassen - Held
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kunstgreep, Oostzaan