Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
20:15
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Markant Uden
Uden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Lievekamp
Oss
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theater Posa
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Oosterpoort
Groningen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
15:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Goudse Schouwburg
Gouda
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:15
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
19:00
Diligentia
Den Haag
00:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Cacaofabriek
Helmond
14:30
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
Chassé Theater
Breda
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Oosterpoort
Groningen
C.C. Evergem
Evergem
Agora Theater Druten
Druten
Energiehuis
Dordrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Markant Uden
Uden
00:00
Theater Sneek
Sneek
vrijdag 21 december 2018
20:30
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Najib Amhali - Waar was ik?
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 22 december 2018
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Zaantheater, Zaandam
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Munttheater, Weert
Brigitte Kaandorp - Eh...
Junushoff Theater, Wageningen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Markant Uden, Uden
20:30
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
William Boeva - Reset
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater Posa, Lelystad
Freek de Jonge - De Suppoost
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Harderwijk, Harderwijk
Johan Goossens - Vlam
De Oosterpoort, Groningen
Martijn Kardol - Bang
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Omval, Diemen
Anne-Marie Jung - Ram
Deventer Schouwburg, Deventer
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Diligentia, Den Haag
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Podium Hoge Woerd, De Meern
Louise Korthals - Alles is er
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Chassé Theater, Breda
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Stand-up Comedy Show
Comedy Cafe, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Flint, Amersfoort
zondag 23 december 2018
15:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Goudse Schouwburg, Gouda
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Meervaart, Amsterdam
maandag 24 december 2018
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
woensdag 26 december 2018
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
donderdag 27 december 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Cameretten: Finalistentournee 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
vrijdag 28 december 2018
20:30
Cameretten - Finalistentour 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:30
oudejaar Javier Guzman
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zaterdag 29 december 2018
William Boeva - Reset
Zaantheater, Zaandam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Joop Vos En Maarten Saris
Cacaofabriek, Helmond
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Stand-up Comedy Show
Comedy Cafe, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
19:30
Mo Hersi OudejaarsConference
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zondag 30 december 2018
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Joop Vos En Maarten Saris - Breinkoekjes
Cacaofabriek, Helmond
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
maandag 31 december 2018
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 01 januari 2019
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Schie, Schiedam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
woensdag 02 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
donderdag 03 januari 2019
20:00
Stefano Keizers - Erg heel
Markant Uden, Uden
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Chassé Theater, Breda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
vrijdag 04 januari 2019
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
William Boeva - Reset
Theater de Schalm, Veldhoven
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochen Otten - Troosten
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jan Beuving - Rotatie
De Oosterpoort, Groningen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Evergem, Evergem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Agora Theater Druten, Druten
Stefano Keizers - Erg Heel
Energiehuis, Dordrecht
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Sounds Niets te verliezen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Komedie, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Theater de Griffioen, Amstelveen
zaterdag 05 januari 2019
Tineke Schouten - Highlights
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Het Klooster, Woerden
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Sneek, Sneek