Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
De Domijnen
Sittard
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Papenstraattheater
Zwolle
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater 't Speelhuis
Helmond
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Bellevue
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Den heuvel
Alphen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Diligentia
Den Haag
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Zaantheater
Zaandam
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Lochem
Lochem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Het Musiater
Zevenaar
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Dok6
Panningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Markant Uden
Uden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater Cardo
Groesbeek
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Flint
Amersfoort
Theater Gooiland
Hilversum
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Chassé Theater
Breda
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Kulturhus Holten
Holten
Spant!
Bussum
20:15
Theater De Veste
Delft
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Noorderkerk
Sneek
De Schattelijn
Geertruidenberg
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Mythe
Goes
Theater de Bussel
Oosterhout
Rietveld Theater
Delft
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Markant Uden
Uden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Omval
Diemen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Zaantheater
Zaandam
woensdag 06 februari 2019
Louise Korthals - Alles is er
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Domijnen, Sittard
Kiki Schippers - Waar
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jan Beuving - Rotatie
De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Papenstraattheater, Zwolle
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Zuidplein, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Muze, Noordwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Odeon, Zwolle
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Brigitte Kaandorp - Eh...
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 07 februari 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Willem, Papendrecht
Tineke Schouten - Highlights
De Nieuwe Kolk, Assen
Thijs Kemperink - Bonje
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Stefano Keizers - Erg Heel
Den heuvel, Alphen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Hof 88, Almelo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Leidse Schouwburg, Leiden
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Schalm, Veldhoven
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Lievekamp, Oss
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
ATLAS Theater, Emmen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Aan de Slinger, Houten
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Lochem, Lochem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Karin Bloemen - Souvenirs
Het Musiater, Zevenaar
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Meerpaal, Dronten
20:15
Javier Guzman - Guzmán
Theater De Verwachting, Ritthem
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Dok6, Panningen
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Griffioen, Amstelveen
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Leest, Waalwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Markant Uden, Uden
De Partizanen - Het leven an sich
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Daniel Arends - Meer van hetzelfde
Cultura, Ede
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Cardo, Groesbeek
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Gooiland, Hilversum
20:30
Arie Koomen - Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Chassé Theater, Breda
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Alex Ploeg Ultimatum
Meervaart, Amsterdam
vrijdag 08 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Yentl en de Boer - Magie
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Muze, Noordwijk
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Kulturhus Holten, Holten
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Spant!, Bussum
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg de Lawei, Drachten
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Kom, Nieuwegein
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Stefano Keizers - Erg Heel
Noorderkerk, Sneek
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
De Schattelijn, Geertruidenberg
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Singer Theater, Laren
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Mythe, Goes
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Markant Uden, Uden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Meenthe, Steenwijk
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Omval, Diemen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Murth Mossel - Pauwer
Deventer Schouwburg, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Agora Theater Druten, Druten
Matroesjka - Brainwash
Zaantheater, Zaandam