Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Domijnen
Sittard
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Parktheater
Eindhoven
De Molenberg
Delfzijl
Theater aan de Schie
Schiedam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Diligentia
Den Haag
Den heuvel
Alphen
20:00
Theater Sneek
Sneek
Chassé Theater
Breda
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Kennemer Theater
Beverwijk
Melkweg
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Venray
Venray
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Pas
Heesch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Markant Uden
Uden
20:15
Dok6
Panningen
De Maaspoort
Venlo
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C Warenar
Wassenaar
Het Evertshuis
Bodegraven
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
De Maagd
Bergen op Zoom
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Meenthe
Steenwijk
Munttheater
Weert
Theater De Willem
Papendrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Posttheater
Arnhem
Spant!
Bussum
20:00
Perron-3
Rosmalen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Chassé Theater
Breda
Dok6
Panningen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Kulturhus Holten
Holten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Zaantheater
Zaandam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Maaspoort
Venlo
Podium Boxtel
Boxtel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Kulturhus
Borne
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
De Harmonie
Leeuwarden
Veluvine
Nunspeet
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Agnietenhof
Tiel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Sneek
Sneek
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Flint
Amersfoort
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Kattendans
Bergeijk
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
donderdag 18 april 2019
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Domijnen, Sittard
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Molenberg, Delfzijl
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Schie, Schiedam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Patrick Laureij
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Oeloek - Droeftoeters
Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman - Breek
Den heuvel, Alphen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Sneek, Sneek
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Chassé Theater, Breda
Matroesjka - Brainwash
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kennemer Theater, Beverwijk
Louis C.K.
Melkweg, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Venray, Venray
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Pas, Heesch
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Henry van Loon - Onze Henry
Markant Uden, Uden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dok6, Panningen
Fresku - Voordat het te laat is
De Maaspoort, Venlo
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Kampanje, Den Helder
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C Warenar, Wassenaar
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Evertshuis, Bodegraven
Dolf Jansen - Bijna
Podium Hoge Woerd, De Meern
De Partizanen - Het leven an sich
De Kattendans, Bergeijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Claudia de Breij - Nu
De Maagd, Bergen op Zoom
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Harmonie, Leeuwarden
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Leest, Waalwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Stoep, Spijkenisse
ANNE & LISA - Weltschmerz
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Meenthe, Steenwijk
Ali B - Koorts
Munttheater, Weert
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Willem, Papendrecht
vrijdag 19 april 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Het Park, Hoorn
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Spant!, Bussum
20:00
Renee van Bavel / Volker Strubling - Don't mention the war
Perron-3, Rosmalen
Rayen Panday - Fenomeen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Patrick Laureij
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Max van den Burg - Paasbest
Chassé Theater, Breda
Matroesjka - Brainwash
Dok6, Panningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Zundert, Zundert
Louise Korthals - Alles is er
Kulturhus Holten, Holten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kiki Schippers - Waar
Zaantheater, Zaandam
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Maaspoort, Venlo
Javier Guzman - Guzmán
Podium Boxtel, Boxtel
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Odeon, Zwolle
Henry van Loon - Onze Henry
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Diligentia, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Kulturhus, Borne
Dolf Jansen - Bijna
Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Best of Stand-Up Comedy show
Comedy Club Haug, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Orpheus, Apeldoorn
Arie & Silvester - Wie?!
De Harmonie, Leeuwarden
Angela Groothuizen - Lueke binge
Veluvine, Nunspeet
Ali B - Koorts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Ploeg Ultimatum
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 20 april 2019
Thomas Acda - Motel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Sneek, Sneek
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Silent Comedy - Try-out
Diligentia, Den Haag
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Flint, Amersfoort
Patrick Laureij
Parktheater, Eindhoven
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Kattendans, Bergeijk
Nathalie Baartman - Breek
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Louise Korthals - Alles is er
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Maagd, Bergen op Zoom
Kiki Schippers - Waar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer